• Informacje na temat:

  nagra płytę

Artykuły na temat: nagra płytę
 • "Na Wspólnej": Nagra w końcu płytę!

  ...będzie ich szczęście, gdy odezwie się do nich ceniony producent muzyczny (Marcin Grzymowicz)! Wprawdzie po wysłuchaniu demo Sandry i Michela bez owijania w bawełnę oznajmi, że ich nagranie brzmi amatorsko, ale ostatecznie uzna, że warto dać im szansę. Zaproponuje młodym artystom sesję nagraniową w profesjonalnym studiu. Sandra zabłyśnie jako wokalistka!

 • Kruk nagra koncertową płytę w Radiu Katowice

  18 kwietnia w studiu Radia Katowice odbędzie się specjalny koncert hardrockowej formacji Kruk. Ten występ (z udziałem gości) zostanie zarejestrowany i wydany jesienią na płycie.

 • Paulina Sykut nagra płytę!

  Paulina Sykut-Jeżyna (33 l.) zapragnęła zostać piosenkarką. Już niebawem nagra własną płytę!

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Olga Bończyk nagra płytę z piosenkami napisanymi dla... Zbigniewa Wodeckiego

  Olga Bończyk, czyli mecenas Sylwia Paszkowska z "Barw szczęścia", przygotowuje się do nagrania płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla jej zmarłego w ubiegłym roku przyjaciela, Zbigniewa Wodeckiego. - Nie zdążył ich nagrać - mówi aktorka.

 • Huntress: Trasy i nagrania

  Przebywająca właśnie na trasie po Europie amerykańska grupa Huntress szykuje się do zakończenia nagrań trzeciego albumu.

 • ...chętnie udzielają się w mediach. Modelka jednak regularnie dodaje zdjęcia na swoim Instagramie, dzieląc się z fanami pewnym fragmentem swojego życia. Paulina wrzuciła fotkę ze studia nagrań, gdzie(...) potencjał w głosie swojej partnerki i namówił ją na współpracę przy tworzeniu płyty. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty nagrań! *** Zobacz materiały wideo ze świata show...

 • Monspell po nagraniach

  Portugalczycy z Moonspell zakończyli nagrania nowego albumu "Extinct".

 • Natalia Kukulska nagrała płytę dla dzieci! Będzie hit?

  ...w snach” jest inicjatywą Teatru Starego w Lublinie. Najpierw powstał koncert na potrzeby tej placówki, który Natalia Kukulska zagrała już siedemnaście razy, z czasem wokalistka nagrała też płytę...

 • Melechesh po nagraniach

  Black / thrashowa formacja Melechesh zarejestrowała nową płytę.

Zdjęcia na temat: nagra płytę
Wideo na temat: nagra płytę
 • Chylińska o nowej płycie

  Czy Agnieszka Chylińska swoją nową płytę ponownie nagra w stylistyce tanecznej? Posłuchajcie...(Co za tydzień/x-news)

 • Disco Robaczki

  "Disco robaczki" to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych! Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu...

 • "Bodo": Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 „Bodo”. Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

Dyskusje na temat: nagra płytę