• Informacje na temat:

  nagrała teledysk chce być bogata

Artykuły na temat: nagrała teledysk chce być bogata
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: to nie czas na drugie dziecko?

  Przed Nataszą Urbańską i jej ukochanym Januszem Józefowiczem pracowity czas. Para wraz z córką Kalinką (8 l.) wróciła niedawno z Omanu, gdzie udało im się nieco wypocząć przed czekającymi ich wkrótce wyzwaniami.  Jednak Natasza pojechała do Azji głównie po to, aby nagrać teledysk do swojego najnowszego singla "Na końcu". Artystka jest bowiem w trakcie przygotowywania nowej płyty. Bardzo zależy...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Piasek: "chciałbym być bogaty"

  Andrzej Piaseczny na nowej płycie "15 dni" podsumowuje nie tylko trwającą już 15 lat karierę muzyczną, ale i rozlicza się ze swoim życiem osobistym.

 • Ziyo: Bardzo bogate plany

  Pochodząca z Tarnowa grupa Ziyo, na czele której stoi wokalista Jerzy Durał, na przełomie 2004 i 2005 roku przypomniała się fanom za sprawą nowego albumu "Popburger" oraz reedycjami wcześniejszych wydawnictw. Członkowie legendy nowej fali zapowiadają, że jeszcze większe atrakcje szykują na ten rok, w którym wypada 20-lecie istnienia zespołu.

 • "Zawsze chciałem być pilotem"

  Kanadyjczyk Garou cieszy się w Polsce sporą popularnością, szczególnie wśród fanek. Sympatyczny wokalista niemal na każdym kroku podkreśla swoją sympatię do naszego kraju. Można to także zobaczyć na wydanym pod koniec marca 2004 r. DVD "Routes", gdzie sporo ujęć zostało nakręconych podczas pobytu w Polsce latem poprzedniego roku. Z tej okazji Garou opowiedział Michałowi Boroniowi o swoich najbliższych planach, które poza muzyką związane są również z przemysłem filmowym, a także o idolach z...

 • "Nie chcemy ludziom wciskać kitu"

  Grupa T. Love to bez wątpienia jeden z najważniejszych wykonawców na polskim runku muzycznym. Ma za sobą blisko 20 lat działalności i 13 wydanych albumów. Ten ostatni zatytułowany został "Model 01" i trafił na sklepowe półki jesienią 2001 roku. Po raz kolejny T. Love zaprezentował na nim ironiczny i dowcipny komentarz do polskiej współczesności, również politycznej, a w warstwie muzycznej był to powrót do łagodniejszych klimatów. Na płycie znalazły się utwory utrzymane w różnych stylach - od...

 • "Mówimy o tym, co boli młodych ludzi"

  Członkowie rapowej grupy Rubato dali się poznać szerszej publiczności dzięki utworom, które trafiły na ścieżkę dźwiękową filmu “Spona”, a nagranym jeszcze pod nazwą Edytoriał. Niedawno na rynku ukazała się ich debiutancka płyta “Prawdziwa gra”, firmowana już nową nazwą – Rubato. Z tej okazji z warszawskimi raperami o przyczynach tej zmiany, ich mentorze Liroy’u, polskim hip hopie i internetowym piractwie, rozmawiał Konrad Sikora.

 • Najlepszy Przekaz W Mieście: Uwierz w siebie

  Hiphopowa grupa Najlepszy Przekaz W Mieście (zajęli drugie miejsce w trzeciej edycji "Must Be The Music") prezentuje swoje nowe oblicze w teledysku "Uwierz w siebie".