• Informacje na temat:

  nagrali klip

Artykuły na temat: nagrali klip
 • ...podziękowania wysłali pamiątkowe prezenty.  O parze zrobiło się głośno. Pod klipem w serwisie YouTube niestety zaroiło się także od negatywnych komentarzy i to głównie od polskich homofobów. To jednak nie zniechęciło Dawida i Kuby przed nagrywaniem kolejnych teledysków. Furorę zrobił chociażby klip do piosenki Beaty Kozidrak. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się też informacja, że panowie...

 • Kovalczyk "Nie głosuj na mnie": Mocny klip

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć mocny klip "Nie głosuj na mnie" Kovalczyka (czyli Pawła Kowalczyka, finalisty "Idola") zapowiada jego nowy album.

 • ...", który zresztą wystąpił w klipie. Trybson nie odmówił sobie publicznej pochwały swojej "żonki". "Jestem dumny z Mojej BoginiiI !! Kto jeszcze nie widział jak śpiewa dla mnie Moja cudowna żonka...

 • Rozbójnik Alibaba i Bezczel w nowym teledysku (klip "Byłaś serca biciem")

  Do sieci trafił nowy klip Rozbójnika Alibaby. Tym razem obrazu doczekał się utwór "Byłaś serca biciem" z gościnnym występem Bezczela.

 • Już jest klip Dody i Fokusa

  .... Ostatecznie do powstania duetu artystów - piosenki "Fuck it" - i nagrania wspólnego klipu doszło. Obie strony zupełnie inaczej oceniają jednak efekt swojej współpracy. Menedżerka Fokusa na teledysku(...) miażdżącej krytyki Doda klip upubliczniła. Jak myślicie: Fokus naprawdę ma się czego wstydzić? Dr Pomponik diagnozuje zaburzenia poczucia obciachu!

 • Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Jeszcze w marcu odbędzie się premiera klipu "Sin Usar Palabras / Bez słów" do duetu włoskiej wokalistki Lodoviki Comello i Szymona Chodynieckiego znanego do niedawna z grupy South Blunt System.

 • Przejęta Ewa Kasprzyk z papierosem, chora psychicznie Teresa Lipowska - to tylko niektóre wcielenia znanych aktorek, które pojawiają się w nowym klipie Justyny Steczkowskiej do piosenki "Kim tu jestem".

 • Ciara "I Bet": Zmysłowy taniec w nowym teledysku

  "I Bet" to nowy klip amerykańskiej wokalistki Ciary, zapowiadający jej najnowsze wydawnictwo.

 • "Na Wspólnej": Seks na sprzedaż

  Natasza postanowi wykorzystać w klipie emocje z jej relacji z Michelem.

 • "Gwiazda rocko polo" Sławomir "Megiera": W roli głównej Ewa Kasprzyk

  "Megiera" to debiutancki teledysk przedstawiającego się jako "gwiazda rocko polo" Sławomira. W klipie zagrali znani aktorzy.

Zdjęcia na temat: nagrali klip
Wideo na temat: nagrali klip
 • Piróg "merda" pupą w nowym klipie Masłowskiej!

  "Tęcza" to tytuł nowej piosenki Doroty Masłowskiej nagranej z okazji święta 11 listopada. W klipie gościnnie pojawia się Michał Piróg - w dość zaskakującej choreografii: "merdając" pupą i pozując z tęczowym penisem.

 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Natasza Urbańska nagrała nowy teledysk!

  Po słynnym "Rolowaniu" Natasza Urbańska wraca z nowym klipem - tym razem do piosenki "Hipnotyzuj mnie". Prócz kilku przystojniaków w teledysku pojawia się także Titus z Acid Drinkers!

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...