• Informacje na temat:

  nagranie audio

Artykuły na temat: nagranie audio
 • "Singielka": Krzysztof Czeczot namówił 300 gwiazd do udziału w nagraniu Biblii Audio

  Krzysztof Czeczot, czyli Krzysiek Kempa z "Singielki", jest nie tylko świetnym aktorem, ale też jednym z najlepszych w Polsce reżyserów audiobooków i słuchowisk radiowych. Niedawno rozpisał na kilkaset głosów... Biblię! W nagraniu Biblii Audio zgodziło się wziąć udział ponad 300 gwiazd z Małgorzatą Kożuchowską i Krystyną Jandą na czele.

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • ​"Barwy szczęścia": Komu zależy, by morderca Marty uniknął kary za swoją zbrodnię?

  Wkrótce po tym, jak Umińska (Monika Dryl) spotka się z Krzepińską (Weronika Lewoń), w redakcji Internetowej Agencji Informacyjnej zjawi się policja. - Mamy nakaz wydania komputerów oraz twardych dysków - powie dziennikarce starszy aspirant Nowacki i doda, że musi zabezpieczyć wszystkie nagrania audio i video związane ze sprawą Rafała Krzepińskiego (Marek Kossakowski).

 • Beyonce pozwana za piosenkę "Drunk In Love"

  Węgierska piosenkarka folkowa oskarża Beyonce o nielegalne samplowanie jej wokalu w utworze "Drunk In Love"

 • Małgorzata Kożuchowska czyta Biblię w seksownych butach!

  Małgorzata Kożuchowska wzięła ostatnio udział w akcji "Biblia Audio Superprodukcja". Aktorka wraz z paroma kolegami z branży nagrała fragmenty książki, a w ramach promocji odczytała jej fragmenty w centrum handlowym w Warszawie. Na czytanie Biblii na żywo Małgorzata założyła białą koszulę i czarną spódnicę oraz seksowne wiązane sznureczkami buty! Spod białej koszuli przebijał się czarny stanik...

 • U.D.O.: Szczegóły premiery (nowy album "Decadent")

  Zespół Udo Dirkschneidera, byłego wokalisty Accept, ujawnił szczegóły premiery nowej płyty.

 • Jerzy Trela odrzuca propozycje zawodowe. Wszystko przez chorobę

  ...mobilizuje go do walki. Przecież mimo choroby jest aktywny, cały czas występuje - mówi osoba z otoczenia pana Jerzego. Kilka miesięcy temu Trela wziął udział w nagraniach do "Biblii Audio", gdzie(...) kilkakrotnie chorowałem. Musiałem przerywać nagranie i wszystko się przedłużało - żartował wówczas Trela. Życzymy powrotu do zdrowia. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Skinless: Nie ma zmiłuj

  "Only The Ruthless Remain" - tak brzmieć będzie tytuł powrotnego albumu Skinless.

 • Weekend w serialach

  .... Tematem rozmowy okazuje się kompromitujące nagranie z jego udziałem. W teatrze wciąż trwają próby reżyserki Richter. Jej obecność wywiera pozytywny wpływ na zespół. "rodzinka.pl" odc.188 Chłopcy testują nowy sprzęt audio ojca. Od hałasu pękają szyby w oknach. Ludwik nieporadnie flirtuje ze swoją dentystką. Nie wie, że w sąsiednim gabinecie wszystko słyszy Marysia i po powrocie do domu wyjawia...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?