• Informacje na temat:

  nagranie ślubu

Artykuły na temat: nagranie ślubu
 • Doda pokazała kolejne nagranie ze ślubu! Emil cały we łzach!

  ...rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło". Pojawiło się także nagranie z poprawin, gdzie Doda uwieczniła przemowę swojej świadkowej. Opowiadała ona, jak wyglądały początki znajomości(...). Utrzymanie w tajemnicy nie tylko ślubu, ale także i całego związku, musiało być nie lada wyzwaniem, a jednak się udało!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • Robin Wright: Jak prezentowała się w dniu ślubu?

  Robin Wright (52 l.) niedawno poślubiła swojego ukochanego, Clementa Giraudeta (39 l.). W sieci pojawiło się nagranie z ich uroczystości.

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • Geje z teledysku Roxette po publikacji filmu ze ślubu dostają pogróżki

  Nagranie wzbudziło spore zainteresowanie - w przeciągu tygodnia obejrzało je ponad 100 tysięcy osób. Chłopaki tłumaczą, że upublicznili je, by uświadomić ludziom, jak tak naprawdę wygląda ślub osób(...) w tradycyjnym rozumieniu. Nagranie pojawiło się w sieci tydzień temu i od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie oraz... kontrowersje. Spośród prawie tysiąca komentarzy przeważają obelgi i krytyka typu...

 • Marta Manowska: Swatka w "Rolnik szuka żony"

  Świetnie odegrała rolę swatki w programie "Rolnik szuka żony". Marta Manowska opowiada o emocjach, jakie jej towarzyszyły na planie.

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak pokazała prywatne nagranie! „Poranne harce” z mężem!

  Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (40 l.) i jej mąż Piotr Woźniak-Starak (38 l.) nadal są w sobie zakochani, choć od ślubu minęły już 2 lata. Lubią wciąż spędzać ze sobą czas, nawet w domowym zaciszu!

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Adrian i Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zadrwili z widzów! Wszystko wyszło na jaw!

  Adrian i Anita od razu przypadli sobie do gustu. Już podczas ślubu było widać, że mężczyzna jest wprost oczarowany Anitą, którą wybrali dla niego eksperci programu. Potem bajkowa podróż podróżna(...) w Szczecinie. W poprzednim odcinku, to Adrian zaznaczył delikatnie, że obawia się rozstania z żoną. Właśnie z najnowszego odcinka pochodzi nagranie, w którym mężczyzna wyznał, coś bardzo zadziwiającego: "Do...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

Wideo na temat: nagranie ślubu
Dyskusje na temat: nagranie ślubu
 • Re: "Na dobre i na złe": Krajewski oskarżony o gwałt!

  Wcale sue nie dziwie Tomaszowi. Te ciągle akcje jego zony z kochasiem, teraz to nagranie. Ile można? Zemścił się na Krajewskim bo ten próbuje zniszczyć mu małżeństwo. Nie zmusił Wiki do ślubu a ciągle Consalida z Adamem przypraeiaja mu rogi. Rozumiem Rzepeckiego i Wcale mi Adama nie szkoda.