• Informacje na temat:

  nagraniu jednego

Artykuły na temat: nagraniu jednego
 • Mamy nowe nagranie Mariny! Jak zmienił się jej głos przez 16 lat?

  ...dniach opublikowała na jednym z portali społecznościowych nagranie, gdzie wykonuje jedną z trudniejszych piosenek Jennifer Holliday "And I’m Telling You". Na nagraniu widać, że Marina bardzo się stara zaśpiewać piosenkę poprawnie. Do filmu wokalistka dodała opis: "Jest to urywek mojego wykonania jednego z najtrudniejszych utworów jakie znam. A capella w oryginalnej tonacji. Przyznam szczerze, że...

 • Jeden Osiem L powraca: "Znów to mam" (zobacz teledysk)

  Duet Jeden Osiem L prezentuje teledysk "Znów to mam". To pierwszy singel z powrotnego albumu "deKada".

 • Policja szuka złodzieja! Internauci rozpoznali na nagraniu z kamery słynnego aktora!

  Policja z Blackpool poszukuje złodzieja, który bezpardonowo wyniósł z jednego z tamtejszych sklepów sporą ilość alkoholu. Nie byłoby może w tym nic niezwykłego, bowiem kradzieże to niemal codzienność, gdyby nie fakt, że mężczyzna z zamieszczonego na policyjnym Facebooku zdjęcia łudząco przypomina... Rossa z "Przyjaciół". Takie było też pierwsze skojarzenie internautów. Pod zdjęciem zaroiło się...

 • Jeden Osiem L powraca po latach

  Teledysk do utworu "Znów to mam" oraz płyta podsumowująca 10 lat działalności grupy to nowości, jakie przygotowało Jeden Osiem L dla swoich fanów po siedmioletniej przerwie.

 • Kate i William (?) nagrani z ukrycia!

  Kate (32 l.) i William (31 l.) podczas ich podróży do Australii zostali nagrani z ukrycia przez jedną ze stacji telewizyjnych. Na nagraniu widać, jak książęca para spędza czas ze swoim synkiem.

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • Meghan Markle oblana wodą z kubła! Wstrząsające nagranie!

  Meghan Markle (36 l.) miała wcześniej dość szalone życie. Teraz, kiedy została księżną jej sekrety z dawnych lat wychodzą na jaw. Fani nowej członkini rodziny królewskiej właśnie odkryli jedno nagranie, na którym Meghan nie wygląda korzystnie…

 • Metallica: Fani nagrali "St. Anger" na nowo

  Płyta "St. Anger" z 2003 roku to w opinii wielu fanów najgorszy album Metalliki. Trzej Amerykanie postanowili "poprawić" oryginał, nagrywając go ponownie.

 • ...podkręciło medialność tego tej tragedii. Rodzice Magdaleny rozmawiali ostatnio z "Faktem", gdzie zwrócili uwagę na to, że twierdzono, iż ich córka do szpitala w Hurghadzie trafiła nieprzytomna. Na nagraniu...

 • Snow "Informer": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  "A-liki-bum-bum-den" - tak śpiewaliśmy w 1993 roku za Kanadyjczykiem o pseudonimie Snow. Jego utwór "Informer" to punkt obowiązkowy na wszelakich listach gwiazd jednego przeboju.

Zdjęcia na temat: nagraniu jednego
Wideo na temat: nagraniu jednego
 • "Bodo": Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 „Bodo”. Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1861.

  Kajtek i Oliwka uzyskują od Sebastiana zgodę na podnajęcie jednego pokoju i wrzucają do sieci ogłoszenie z prośbą o nadsyłanie przez potencjalnych współlokatorów filmików ze zgłoszeniami. Po odejściu(...) miejscu i postanawia zainteresować się jego dalszym losem. Razem z Ulą Pyrka zaprasza Wolana i Amelię do udziału w nagraniu świątecznej piosenki.

 • Gosia Andrzejewicz chce na Eurowizję

  Gosia Andrzejewicz nagrała piosenkę, którą chce zaprezentować na preselekcjach do Eurowizji. Jej zdaniem jest to jeden z najlepszych utworów w jej karierze.