• Informacje na temat:

  nagraniu piosenki

Artykuły na temat: nagraniu piosenki
 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro nagrała piosenkę na mundial!

  Aktorka i wokalistka Natalia Oreiro, czyli niezapomniana Mili ze "Zbuntowanego anioła", nagrała utwór na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji.

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.

 • Olga Bończyk nagra płytę z piosenkami napisanymi dla... Zbigniewa Wodeckiego

  Muzycznej. Gwiazda "Barw szczęścia" właśnie rozpoczęła przygotowania do nagrania kolejnego albumu. Znajdą się na niej piosenki, które zostały skomponowane dla Zbigniewa Wodeckiego! - Dostałam od Janusza Senta piosenki, które napisał dla Zbyszka... Nie zdążył ich umieścić na płycie, więc pan Janusz dał je mnie - potwierdziła w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień". Dopiero po śmierci...

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • "M jak miłość": Jula nagrała piosenkę do serialu!

  ...przewodnich serialu. Ponieważ leci on od lat, zdążył mieć dwie piosenki tytułowe: najpierw utwór Wojtka Gąsowskiego, a następnie Beaty Kozidrak. To właśnie one były inspiracją. Myślę, że nasza(...) fraza: miłość - podaj dalej. Miłość musi krążyć, wtedy objawia całą swa moc - dodaje Kosiarkiewicz. Piosenki "M jak miłość" możecie posłuchać już teraz! Tymczasem w wątku serialowej Pauliny, w którą...

 • Piosenka "Do They Know It's Christmas?" wielkim sukcesem

  Świąteczny, charytatywny utwór "Do They Know It's Christmas?" z udziałem gwiazd muzycznego show-biznesu to najszybciej sprzedający się singel 2014 roku na Wyspach.

 • Z okazji świąt siostry Godlewskie nagrały piosenkę "Pada śnieg" - wielki hit Edyty Górniak i Krzysztofa Antkowiaka. Utwór cieszy się już sporym zainteresowaniem w sieci.

 • Chory na Alzheimera Glen Campbell żegna się ostatnią piosenką

  Piosenką "I'm Not Gonna Miss You" z fanami żegna się country'owy muzyk Glen Campbell, u którego w 2011 roku wykryto chorobę Alzheimera.

 • Filip Chajzer nagrał piosenkę na Euro 2016! Hit czy żenada?

  Filip Chajzer (31 l.) jest wielki fanem piłki nożnej. Dlatego z okazji Euro 2016 postanowił nagrać piosenkę, do której słowa napisała dziennikarka bankietowa z "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Jastrzębska. Czy to prawdziwy hit? A może szczyt żenady?

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

Zdjęcia na temat: nagraniu piosenki
Wideo na temat: nagraniu piosenki
 • Brodka nagrała nową piosenkę! Będzie hit?

  Monika Brodka wraca po latach z nową piosenką!

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Filip Chajzer nagrał piosenkę na Euro 2016!

  Filip Chajzer zaprezentował w "Dzień Dobry TVN" swoją propozycję muzyczną na Euro 2016. Razem z wokalistką Cloudy nagrał piosenkę "Polska gra". Jak wygląda teledysk? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: nagraniu piosenki
 • Re: "Plebania": Wszystko co robią, jest krytykowane...

  Krawczyk powinien sie dowiedziec jak włodarczyk go przedstawia innym. Brali udział w nagraniu piosenki do akcji "Pomaganie jest trendy", gdy krawczyk był w trakcie popisów swoich mozliwości wokalnych ona zrównała go w błotem, mówiąc, że nie zaspiewa po nim bo fałszuje strasznie, skończyło się , że z obydwojga zrezygnowali, ale co ta się nazłosciła przy innych to tylko oni wiedza. Włodara

 • Re: Zżarła ją trema!

  W książce "Gdybym była Aniołem. Historie prawdziwe, dziwne, śmieszne", Urszula Sipińska wspomina, że Maryla Rodowicz ukradła jej piosenkę. Chodzi o utwór "Komu weselne dzieci". - Maryla po nagraniu własnej wersji mojej piosenki "Komu weselne dzieci" udzieliła wywiadu telewizyjnego, w którym Jurek (Jerzy Kondrat, mąż Sipińskiej) usłyszał jak mówi, że piosenka nie została napisana dla mnie, tylko