• Informacje na temat:

  nagród akademii

Artykuły na temat: nagród akademii
 • Nominacje do nagród Emmy 2017

  W czwartek, 13 lipca, ogłoszono nominacje do najważniejszej amerykańskiej nagrody telewizyjnej, czyli Emmy. Jak co roku werdykt Akademii Telewizyjnej okazał się zaskakujący.

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • "Fleabag", "Czarnobyl", "Jak nas widzą". Nominacje do nagród Emmy 2019

  Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła wczoraj nominacje do nagród Emmy 2019. Kto znalazł się na liście?

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Księżna Kate na rozdaniu nagród BAFTA. Jak wypadła?

  Księżna Kate (35 l.) wywołała niemałą sensację, pojawiając się na rozdaniu nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Co prawda William (34 l.) od dawna jest prezydentem BAFTA i obecność jego oraz małżonki była w pełni uzasadniona, ale mężczyzna co roku raczej unikał wyjścia na tę imprezę, a jego ukochana nie była na niej nigdy wcześniej. Tym razem coś się zmieniło i przyszli razem, a fotoreporterzy...

 • Jest polski Oscar! "Ida" ze statuetką Akademii

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny". To pierwsza polska produkcja w historii, której udał się podobny wyczyn.

 • Nominacje do nagród Emmy 2016

  Ogłoszono nominacje do nagród Emmy. Rozdanie najważniejszych nagród amerykańskiego środowiska telewizyjnego odbędzie się 18 września 2016 roku.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Laureat prestiżowych nagród filmowych reżyseruje "Komisarza Aleksa"!

  ...główną rolę w pierwszym filmie fabularnym Sławomira Fabickiego "Z odzysku" (Antoni zagrał ją będąc na III roku Akademii Teatralnej) otrzymał nagrody na festiwalach w Bratysławie, Salonikach(...), jakim bez wątpienia jest laureat wielu prestiżowych nagród filmowych - Sławomir Fabicki.

 • Białe Oscary?

  To mogą być najbardziej białe Oscary od ponad dwóch dekad - prognozuje serwis Vulture zwracając uwagę na fakt, że wśród gwiazd mających największe szanse na przyszłoroczne nominacje do nagród Akademii dominują biali aktorzy.

Wideo na temat: nagród akademii
 • Maja Ostaszewska i jej imponujący dekolt na gali "Orłów"!

  W Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegoroczne Orły trafiły między innymi w ręce Janusza Gajosa czy Mai Ostaszewskiej. Za najlepszy film uznano zaś "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Kto z osobowości świata show-biznesu pojawił się na czerwonym dywanie? (Agencja TVN/x-news)

 • Zamachowska też lansowała się na Orłach! "Zdradzę pani taki sekret..."

  W Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegoroczne Orły trafiły między innymi w ręce Janusza Gajosa czy Mai Ostaszewskiej. Za najlepszy film uznano „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej. Produkcja zdobyła aż 4 statuetki. Przybyła na imprezę Monika Zamachowska przyznała, że wyszykowanie się na ten wieczór nie zajęło jej dużo czasu. - Doceniam ludzi, którzy są

Dyskusje na temat: nagród akademii
 • Re: Nel z “W pustyni i w puszczy”. Zmarnowana kariera aktorki?

  Pani Monika Rosca jest wykładowczynią Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie i Akademii Muzycznej w Łodzi. Poza tym zdobyła kilka cennych nagród muzycznych, w tym włoską Rina Sala Gallo, grecką Atheneum Piano Competition, francuską Milosz Magin Piano Competition (bardzo cenioną w świecie muzycznym) oraz w Polsce w konkursie im. Karola Szymanowskiego w Łodzi. Zatem, jak widać sukces jak najbardziej