• Informacje na temat:

  nagród alma

Artykuły na temat: nagród alma
 • "Labirynt namiętności": Miłosny trójkąt

  ...familijnego serialu, Monika dołączyła do ekipy "Labiryntu..." w Xalapa. Alma Delfina w 1999 roku zagrała w dwóch telenowelach konkurencyjnych wytwórni - serialu Ernesta Alonsa i "Hablame de amor" Azteki(...)). Chociaż prywatnie byli parą, w scenariuszu ich postacie nie były ze sobą związane. Grzywka i łysina  Niektórzy bohaterowie serialu musieli przejść zmianę image’u. Gabriel Almada miał zostać...

 • Longoria Parker poprowadzi galę

  Aktorzy Eva Longoria Parker i George Lopez będą gospodarzami wrześniowej gali rozdania nagród Alma - czyli wyróżnień dla latynoskich artystów działających w show-biznesie. Uroczystość odbędzie się podczas obchodów National Hispanic Heritage Month, czyli miesiąca latynoskiego w USA.

 • Nominacje dla artystów latynoskich

  Reżyser Robert Rodriguez ( "Sin City - Miasto Grzechu" ) oraz aktorzy Benicio Del Toro ( "Hellboy" ) i Eva Mendes ( "Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta" ) znaleźli się w gronie nominowanych do nagród dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). Listę nominowanych ogłoszono we wtorek, 4 kwietnia, w Los Angeles.

 • Nominacje dla artystów latynoskich

  W środę, 17 kwietnia, ogłoszono nominacje dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Antonio Banderas ( "Mali agenci" ), Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" ).

 • Latynoskie Grammy: Juanes zwycięzcą

  Juan Esteban, kolumbijski wokalista i muzyk znany jako Juanes, został zwycięzcą 6. edycji latynoskich nagród Grammy, które rozdano w Los Angeles w czwartek wieczorem, 3 listopada. Juanes otrzymał trzy statuetki, nawiązując do swojego sukcesu z 2003 roku, kiedy zdobył aż pięć nagród.

 • Zmarł operator "Bullita"

  William A. Fraker, zdobywca sześciu nominacji do Oscara, trzech nominacji do nagród BAFTA i laureat Nagrody za Całokształt Twórczości ASC (2000) oraz Festiwalu Plus Camerimage (2003), zmarł 31 maja w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Miał 86 lat - poinformowało biuro prasowe Plus Camerimage.

 • Jennifer Lopez: Dziecko pod choinkę?

  Odwołanie koncertów w Europie i Azji przez Jennifer Lopez (36 l.) sprawiło, że ponownie coraz głośniej plotkuje się o tym, że popularna wokalistka i aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Według informacji amerykańskich mediów J.Lo jest w trzecim miesiącu ciąży, a poród miałby odbyć się w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

 • W niedzielę w Pasadenie rozdano nagrody dla najlepszych latynoskich artystów pracujących w USA. Wśród aktorów nagrodzono Cameron Diaz za rolę w filmie "Męska gra" ("Any Given Sunday") oraz Antonio Banderasa, występującego w "13 wojowniku". Słynny Hiszpan otrzymał także nagrodę za swój reżyserski debiut filmowy "Crazy in Alabama".

 • Camerimage 2012: Jusow z nagrodą za całokształt

  Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Plus Camerimage w Bydgoszczy organizatorzy po raz kolejny uhonorują dorobek twórczy jednego z najwybitniejszych autorów zdjęć filmowych. Tegoroczną Nagrodę za Całokształt Twórczości odbierze rosyjski operator Wadim Jusow.

 • Wrocław w hołdzie Cesarii Evorze

  W połowie października w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu odbędzie się cykl koncertów pod szyldem "Tribute to Cesária Évora".