• Informacje na temat:

  nagród bambi

Artykuły na temat: nagród bambi
 • Nagrody Bambi rozdane

  W czwartek, 18 listopada, w niemieckim Hamburgu, wręczono po raz 56. nagrody Bambi, przyznawane przez media koncernu wydawniczego Burda. Statuetki otrzymali przedstawiciele szeroko pojętej rozrywki - muzyki, filmu, telewizji i mody, a także sportu, polityki i ekonomii. Mało fortunny był termin wręczania nagród - w tym samym czasie w Rzymie odbywała się uroczystość wręczenia nagród MTV.

 • Mariah Carey okradziona w Niemczech

  Mariah Carey spotkała niemiła niespodzianka podczas rozdania nagród "Bambi", przyznawanych przez niemiecki przemysł rozrywkowy. Prestiżowa nagroda została bowiem skradziona z garderoby amerykańskiej wokalistki.

 • Cannes: Kto wygra?

  56. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes zmierza powoli do końca, podejmowane są zatem pierwsze próby podsumowania imprezy. Na razie przeważają głosy, że jakość filmów zakwalifikowanych w tym roku do konkursu głównego pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza w porównaniu z ubiegłorocznymi kandydatami. Niemniej jeszcze kilka czekających na premierę filmów znanych reżyserów ma szansę zmienić generalny obraz rywalizacji.

Wideo na temat: nagród bambi
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...