• Informacje na temat:

  nagród council

Artykuły na temat: nagród council
 • Sarah Jessica Parker w hołdzie McQueenowi

  Sarah Jessica Parker została wybrana na osobę, która zaprezentuje pośmiertną nagrodę CFDA Board of Directors' Special Tribute Award dla Alexandra McQueena podczas gali rozdania "Oscarów mody", czyli nagród Council of Fashion Designers of America (CFDA), która odbędzie się 7 czerwca.

 • Kate Moss: Ikona Mody

  Brytyjska modelka Kate Moss została wyróżniona tytułem Ikona Mody, przyznawanym corocznie przez prestiżowe stowarzyszenie amerykańskich projektantów mody Council of Fashion Designers of America (CFDA).

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  ...zwyciężyła w kategorii Ekologia, a do nagrody nominował ją polski oddział międzynarodowej organizacji Marine Stewardship Council. Gwiazda "Rancza" znana jest ze swego zaangażowania w działalność(...) Gwiazd Dobroczynności odbyła się aukcja darów przekazanych przekazanych m.in. przez gwiazdy kandydujące do nagród w poszczególnych kategoriach. Można było wylicytować całodzienną wizytę na planie...

 • Jessica Parker w hołdzie McQueenowi

  Sarah Jessika Parker została wybrana na osobę, która zaprezentuje pośmiertną nagrodę CFDA Board of Directors' Special Tribute Award dla Alexandra McQueena podczas gali rozdania "Oscarów mody", czyli nagród Council of Fashion Designers of America (CFDA), która odbędzie się 7 czerwca.

 • Longoria Parker poprowadzi galę

  Aktorzy Eva Longoria Parker i George Lopez będą gospodarzami wrześniowej gali rozdania nagród Alma - czyli wyróżnień dla latynoskich artystów działających w show-biznesie. Uroczystość odbędzie się podczas obchodów National Hispanic Heritage Month, czyli miesiąca latynoskiego w USA.

 • Nagrody MOBO w cieniu skandali

  Rozdanie nagród MOBO (Music Of Black Origin) odbyło się w cieniu skandali. Statuetki wręczono w czwartek, 30 września, podczas wieczornej uroczystości w "Royal Albert Hall" w Londynie. Pełny sukces odniosła Jamelia, która zdobyła trzy nagrody. Tyle samo statuetek odebrał Kanye West, ale był on nominowany aż w siedmiu kategoriach.

 • Akademia nagradza mistrza dźwięku

  Douglas Greenfield, konsultant dźwięku do wielu filmów i współtwórca technologii Dolby Stereo, otrzyma specjalną nagrodę od Komisji Nagród Naukowych i Technicznych Amerykańskiej Akademii Filmowej (Academy of Motion Picture Arts and Sciences - AMPAS). Twórca odbierze John A. Bonner Medal of Commendation podczas uroczystej gali, która odbędzie się 14 lutego.

 • Nagrody PRISM przyznane

  Niezależny obraz "Skins" otrzymał nagrodę dla filmu najlepiej ukazującego problemy uzależnienia od używek. "Skins" jest historią pogrążających się w alkoholizmie mieszkańców indiańskiego rezerwatu. W sumie przyznano nagrody w 22 kategoriach.

 • Od soboty, 26 września, autorzy dwunastu projektów biorących udział w 4. edycji programu ScripTeast spotykają się indywidualnie z Doradcami Kreatywnymi, w których gronie znalazł się w tym roku m.in. Marc Caro (Francja), nagrodzony Cezarem scenarzysta i reżyser filmów "Delikatesy", "Miasto zaginionych dzieci" oraz autor koncepcji oprawy wizualnej takich obrazów, jak "Vidoque" i "Obcy 4".

 • Billy Ray Cyrus o Miley: Wciąż jest moją małą córeczką

  Po skandalu z Miley Cyrus na gali MTV jej ojciec, piosenkarz country i aktor Billy Ray Cyrus niechętnie udziela wyjaśnień mediom.