• Informacje na temat:

  nagród espy

Artykuły na temat: nagród espy
 • Janet Jackson: Ślub we wrześniu?

  Wygląda na to, że plany małżeńskie Janet Jackson (40 l.) i Jermaine'a Dupri (34 l.) stają się coraz bardziej poważne. Według niektórych informacji siostra Michaela Jacksona ma stanąć na ślubnym kobiercu 26 września.

 • Timberlake poprowadzi Oscary?

  Zdaniem amerykańskich mediów, Justin Timberlake jest poważnie brany pod uwagę jako kandydat na prowadzącego przyszłoroczną galę rozdania Oscarów.

Wideo na temat: nagród espy
 • Zakochani Beckhamowie

  Victoria i David Beckhamowie pozują na szczęśliwe małżeństwo przed wejściem na galę wręczenia sportowych nagród ESPY.

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...