• Informacje na temat:

  nagród hollywood

Artykuły na temat: nagród hollywood
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza marzyły, by pojechać do Hollywood na Oscary!

  ...statuetkę. Razem z Agatą Trzebuchowską poszły w tym czasie - nie wiedząc, że organizatorzy zmienili kolejność wręczania nagród - do toalety. Podziękowań reżysera za Oscara obie aktorki wysłuchały, stojąc...

 • Paweł Pawlikowski: Do Hollywood się nie przeniosę

  Ludzie wyczuli, że chodzi o jakąś większą sprawę - ocenił, odnosząc się do uniwersalnej wymowy "Idy", Paweł Pawlikowski. Reżyser, który wrócił w czwartek, 26 lutego, do Warszawy po zdobyciu Oscara, zapewnił, że nie planuje przenosić się do Hollywood i nadal chce tworzyć w Polsce.

 • Wojna w Hollywood

  ...brały udział w rozdaniu nagród Emmy. Poniżej zdjęcia. Która wygląda lepiej?

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Wojna w Hollywood

  ...obie brały udział w rozdaniu nagród Emmy.

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  ...powiedziała, że już nigdy nie wystąpi w żadnym serialu telewizyjnym. Mimo, że sześć lat poświęconych dla tego serialu przyniosły jej dużą ilość nagród i uznania. Powróciła jednak, jak wspomnieliśmy(...) Jessici Parker dowodzi tym samym, że nie trzeba wyglądać jak Megan Fox lub Angelina Jolie, by odnieść sukces w "wielkim mieście", jakim jest Hollywood.

 • "House of Cards" na Festiwalu Muzyki Filmowej

  Jeff Beal, zdobywca m.in. trzech statuetek Prime Time Emmy, będzie gościem Międzynarodowej Gali Seriali. 30 maja na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie artysta zaprezentuje suitę z głośnego serialu "House of Cards" - produkcji, która otrzymała nie tylko wiele prestiżowych nagród, zdobyła uznanie w oczach krytyków, ale także skradła serca publiczności na całym świecie.

 • Anna Nehrebecka: Tak aktorka poświęciła się dla rodziny

  Bez wahania zrezygnowała z szansy na karierę w Hollywood. Potem na siedem lat wzięła urlop w teatrze. Zrobiła to z miłości do bliskich.

 • Klątwa "Poltergeista"

  Wielbiciele horrorów nie mogą się doczekać premiery współczesnej wersji klasycznego "Ducha" z 1982 roku. Nowy film pojawi się na ekranach w Polsce 29 maja pod oryginalnym tytułem "Poltergeist". Fani gatunku pamiętają, że wokół pierwszego filmu, który zebrał wiele pochwał i nagród, w tym trzy nominacje do Oscara, narosło też sporo legend.

Zdjęcia na temat: nagród hollywood
Wideo na temat: nagród hollywood
 • Angelina Jolie JEST w ciąży!

  Plotki o ciąży Angeliny Jolie ostatecznie się potwierdziły: aktorka przybyła na wręczenie niezależnych nagród Spirit Awards 23 lutego w Hollywood, prezentując pokaźnych rozmiarów brzuszek.

Dyskusje na temat: nagród hollywood
 • Re: "rodzinka.pl": Maciej Musiał wyrusza na podbój Hollywood?

  Ja myślę, że robienie z jego decyzji o wyjeździe do Hollywood sensacji jest jakimś nieporozumieniem. No, co, mamy się już cieszyć? Z czego? Że wyjeżdża? Ja jadę jutro do Grójca, czy to jest jakiś powód, żeby o tym pisać? Gdyby on wracał z Hollywood z jakimiś trofeami w postaci Oskarów lub innych nagród, to rozumiem. Taka ekscytacja nie wiadomo czym jest typowa dla prowincji. To o niczym nie