• Informacje na temat:

  nagród miesięcznika

Artykuły na temat: nagród miesięcznika
 • Nergal (39 l.) od pewnego czasu na stołecznych imprezach pojawia w towarzystwie młodziutkiej blondynki. Para zaliczyła razem m.in. pokaz Łukasza Jemioła, Roberta Kupisza czy galę wręczenia nagród jednego z miesięczników. Ostatnio paparazzi spotkali ich podczas kupna mieszkania - najlepiej zarabiający muzyk metalowy w Polsce ma już apartament m.in. w starej sopockiej willi. Wygląda na to, że...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym

 • Nagrody za... miłość!

  Już po raz 21. rozdane zostały prestiżowe wyróżnienia miesięcznika "Pani" - Srebrne Jabłka. Wśród nominowanych do nagród w tegorocznej edycji plebiscytu znaleźli się m.in. Piotr Cyrwus (Ryszard Lubicz z "Klanu") z żoną Mają, Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich") z żoną Anitą oraz Andrzej Łapicki (Andrzej Budzyński z "M jak miłość") z żoną Kamilą.

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Rymanowski dziennikarzem roku

  Znany komentator wydarzeń politycznych, autor "Kawy na ławę" nominowany był do tej nagrody po raz trzeci. A jak mówi przysłowie, do trzech razy sztuka - udało się! Laureat dwunastej edycji konkursu organizowanego przez redakcję miesięcznika "Press", Bogdan Rymanowski otrzymał czek na 10 000 euro oraz statuetkę Grand Press w kształcie złotej stalówki.

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).

 • Konwickiego w Teatrze Ateneum, w kinie - w filmie "Nieprzyjaciel" (Barbary Sałacka, 1994). Kolejne role teatralne i filmowe przyniosły jej wiele nagród i nominacji. Za "Opowieści lasku wiedeńskiego" Odona von Harotha otrzymała Nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza przyznawaną przez redakcję miesięcznika "Teatr" oraz Feliksa Warszawskiego. W 2001 roku na I Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej...

 • "Kerrang!": Nominacje do nagród

  Ogłoszono nominacje do nagród znanego brytyjskiego miesięcznika "Kerrang!". Po pięć otrzymały amerykańskie grupy Green Day i System Of A Down. Zwycięzców poznamy 25 sierpnia, podczas uroczystej gali w Londynie. Spore szanse mają także My Chemical Romance (cztery nominacje) i Foo Fighters (trzy).

 • ​Gwiazdy na Gali Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu"

  W poniedziałek wieczorem w jednym z warszawskich hoteli odbyła się uroczystość wręczenia nagród Doskonałość Roku 2012 miesięcznika "Twój Styl". Plebiscyt zorganizowany w tym roku już po raz(...) zdjęcia z wczorajszej uroczystości. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie tuż przed wręczeniem nagród w plebiscycie Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu".

 • Coldplay: Nominacje do nagród "Q"

  Grupa Coldplay ma największe szanse na zdobycie jednej z nagród popularnego brytyjskiego miesięcznika muzycznego "Q". Zespół został bowiem nominowany w tym roku aż w czterech kategoriach, co nie udało się żadnemu innemu artyście.

Zdjęcia na temat: nagród miesięcznika
Wideo na temat: nagród miesięcznika
 • Doskonałość Mody 2010

  Uroczysta gala wręczenia nagród w plebiscycie "Doskonałość Mody 2010" miesięcznika "Twój Styl" Wydawnictwa Bauer odbyła się 14 stycznia.