• Informacje na temat:

  nagród nickelodeon

Artykuły na temat: nagród nickelodeon
 • Nagrody Nickelodeon przyznane!

  W Santa Monica, w Kalifornii, 12 kwietnia, odbyło się wręczenie nagród Nickelodeon Kids' Choice Awards za rok 2003. Wyróżnienia przyznają dzieci, widzowie amerykańskiej stacji telewizyjnej Nickelodeon. Impreza została zorganizowana już po raz szesnasty.

 • Will Smith dla dzieci

  Will Smith - znany amerykański aktor, raper i producent filmowy, poprowadzi tegoroczną galę Nickelodeon - Kids' Choice Awards 2012.

 • Dzieci nominują

  Po raz kolejny mali widzowie sieci Nickelodeon przyznali nominacje do swoich nagród. Zwycięzcy "Nickelodeon's Kids Choice Awards" zostaną wyłonieni już za kilka dni. Jak co roku, na uroczystości wręczenia wyróżnień nie zabraknie największych gwiazd kina, telewizji i estrady.

 • Ulubieńcy nastolatków

  Ponad 200 milionów głosów zostało oddanych na tegorocznych triumfatorów Nickelodeon Kids' Choice Awards, które zostały wręczone 2 kwietnia w Los Angeles. Wśród zwycięzców są m.in. Johnny Depp, Miley Cyrus, Eddie Murphy i Justin Bieber.

 • Outkast wyróżniony przez dzieci

  Duet OutKast wychowuje sobie kolejne pokolenie fanów. Podczas ceremonii wręczenia nagród Nickelodeon Kids' Choice Awards, zorganizowanej w sobotę, 3 kwietnia, w Los Angeles, Andre 3000 i Big Boi podbili serca młodocianej publiczności, która wcześniej uhonorowała ich statuetkami dla najlepszego zespołu i za najlepszą piosenkę minionego roku ("Hey Ya!").

 • Mark Wahlberg poprowadzi galę Kids' Choice Awards

  Nominowany do Oscara i Złotego Globu aktor i producent, Mark Wahlberg zawładnie sceną podczas kolejnej edycji gali Nickelodeon's Kids' Choice Awards. Podczas ceremonii zostaną wręczone nagrody (Pomarańczowe Sterowce) przyznawane przez młodych widzów Nickelodeon najlepszym artystom.

 • Kids' Choice Awards: Ulubieńcy dzieci

  Amerykańska piosenkarka Taylor Swift, aktorka Selena Gomez oraz kanadyjski wokalista Justin Bieber zostali największymi zwycięzcami tegorocznej gali rozdania nagród Kids' Choice Awards.

 • Dzieci nominują

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Mike Myers ( "Shrek" , "Kot" ) poprowadzą uroczystość wręczenia nagród Kids' Choice Awards, przyznawanych przez dzieci w kategoriach filmowych, telewizyjnych, sportowych i muzycznych. Do miana ulubionego filmu amerykańskich pociech kandydują obrazy "Gdzie jest Nemo" , "Małolaty u taty" , "Elf" i "Bruce

 • Animacje walczą o Oscara

  Siedemnaście animowanych obrazów ma prawo ubiegać się o nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowe w kategorii "Najlepszy długometrażowy film animowany". O Oscara 2003 ma szansę walczyć także polska produkcja - obraz "Eden" Andrzeja Czeczota. Animacja zmierzy się w walce o najważniejsze nagrody światowego kina z takimi przebojami, jak "Epoka lodowcowa" , czy "Lilo i Stich" .

 • Nominowani "Iniemamocni"

  Przebój "Iniemamocni" studia Pixar zebrał aż szesnaście nominacji do tegorocznych nagród Annie Awards. Animacjom "Shrek 2" i "Rybki z ferajny" wytwórni DreamWorks Animation przypadło w udziale po siedem nominacji. 32. ceremonia wręczenia Annie Awards odbędzie się 30 stycznia w Alex Theatre w Glendale, w Kalifornii.