• Informacje na temat:

  nagród teen

Artykuły na temat: nagród teen
 • Wampiry i... Bieber!

  Rozdano nagrody "Teen Choice Awards". Już po raz trzynasty. Zobacz kto zgarnął najwięcej statuetek.

 • Teen Choice Awards: Laureaci

  Ashton Kutcher ( "Zupełnie jak miłość" ) i Ryan Gosling ( "Pamiętnik" ) byli triumfatorami niedzielnego (14 sierpnia) rozdania nagród Teen Choice Awards. Wśród filmów bezkonkurencyjny okazał się obraz "Pamiętnik" , który otrzymał aż osiem wyróżnień.

 • Faworyt?

  Serial "Glee" oraz "Plotkara" mogą zebrać sporą ilość nagród w konkursie publiczności - "Teen Choice". Zobacz listę nominacji...

 • Wręczono Teen Choice Awards

  Lindsay Lohan okazała się największą triumfatorką niedzielnego (8 sierpnia) rozdania nagród Teen Choice Awards. 18-letnia gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" zwyciężyła w aż czterech kategoriach, w tym najważniejszej, honorującej "najlepszą aktorkę w komedii". Młodą gwiazdę doceniono także za "najlepszy filmowy wybuch złości" oraz "najlepszy filmowy rumieniec".

 • "Teoria wielkiego podrywu": Mądrość jest sexy!

  ..."Teoria wielkiego podrywu" to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali komediowych na świecie. Sitcom stworzony przez Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego - autorów m.in. przebojowego "Dharma i Greg" - ma już na swoim koncie pięć nagród Emmy i Złoty Glob! Szósty sezon serialu debiutuje na DVD już od 21 marca w ofercie Galapagos Film!

 • Uwielbiają ich nastolatki

  Ogłoszono zwycięzców nagród Teen Choice Awards 2007. Triumfatorami ceremonii byli m.in. Johnny Depp i Keira Knightley, bohaterowie filmu "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata".

 • Meghan Markle "Ikoną stylu"? Właśnie dostała nominację do prestiżowej nagrody!

  ...nagród.  Jednak teraz może się to zmienić. Niedawno media obiegła wieść, że księżna Sussex ma sporą szansę na zdobycie statuetki Emmy za grę w "The Suits". Lista nominowanych nie została jeszcze(...) do tytułu "Ikony stylu" w konkursie Teen Choice Awards. Oprócz niej wyróżnić postanowiono także Blake Lively czy Harry Styles.  Głosowanie już ruszyło, a jego wyniki ogłoszone zostaną 12 sierpnia...

 • Kogo uwielbiają nastolatki?

  Ogłoszono nominacje do nagród Teen Choice Awards 2007. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat.

 • Cała plejada gwiazd w jednej klasie!

  ...i rozmaitych filmowych gatunków. Są więc odcinki nagrywane w konwencji serialu kryminalnego czy medycznego.  Serial do tej pory zdobył statuetkę Emmy oraz był nominowany do nagród Annie, People’s Choice i Teen Choice.

 • "Spider-Man" i "American Pie 2": Hity nastolatków

  Kilka dni temu ogłoszono zwycięzców dorocznych nagród Teen Choice Awards 2002. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez Internet, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat. Okazało się, że ulubinymi filmami nastolatków w tym sezonie są "Spider-Man" i "American Pie 2" .

Zdjęcia na temat: nagród teen
Wideo na temat: nagród teen
 • Meghan Markle z nominacją w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice

  Meghan Markle nominowana w kategorii Ikona Stylu nagród Teen Choice. O głosy walczy z Blake Lively, Chadwickiem Bosemanem, Harrym Stylesem, Zendayą i grupą Migos. Jest pierwszą w historii osobą z rodziny królewskiej, która ma szansę na to wyróżnienie. Nie wiadomo czy pojawi się na gali rozdania. Księżna Sussex, podobnie jak Kate Middleton, doceniana jest za swój styl. Wybierane przez nią kreacje

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Diabelska plansza Ouija

  Kiedy grupa nastolatków bawi się tablicą do wywoływania duchów, sprowadza na siebie nadprzyrodzone siły. "Tak". "Nie". "Żegnaj". Słowa znajdujące się na klasycznej planszy Ouija wydają się takie niewinne. Ale już wkrótce dowiemy się, co może się wydarzyć, kiedy śmiertelny nadprzyrodzony byt odmówi powiedzenia "Żegnaj". To, co zaczęło się jako zwykła gra wyzwoli zło, które tylko oni będą w stanie powstrzymać. Laine (OLIVIA COOKE - Bates Motel) dowiaduje się, że jej przyjaciółka, Debbie...