• Informacje na temat:

  nagroda grammy

Artykuły na temat: nagroda grammy
 • Zdobywca Grammy będzie sprzątał ulice

  Bruno Mars , zdobywca dwóch statuetek Grammy, będzie mógł wkrótce zapomnieć o skandalu sprzed kilku miesięcy, gdy zatrzymano go za posiadanie narkotyków. Zamiast na karę więzienia, piosenkarz został skazany na dwieście godzin prac społecznych.

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • "The Umbrella Academy": Mary J. Blige w serialu Netflixa

  Piosenkarka i laureatka nagrody Grammy Mary J. Blige zagra jedną z drugoplanowych ról w nowej produkcji Netflixa.

 • Grammy 2015: Sensacyjne rozstrzygnięcie i dowcip Kanye Westa

  Podczas niedzielnej (8 lutego) gali rozdania nagród Grammy Kanye West zrobił Beckowi dowcip i wtargnął na scenę, udając, że chce przerwać jego przemówienie.

 • "Mission Impossible": Konkurs

  ...uhonorowany nagrodą Grammy. Z okazji emisji 4. sezonu serialu "Mission Impossible" ŚwiatSeriali.pl i kanał CBS Action ma dla was konkurs. Do wygrania są książki, które ukazały się nakładem Grupy Wydawniczej...

 • Grammy 2015: To będzie wieczór Beyonce i Sama Smitha?

  W niedzielę, 8 lutego, w hali Staples Center w Los Angeles odbędzie się 57. edycja rozdania nagród Grammy, nazywanych muzycznymi Oscarami.

 • Rihanna znowu sama?

  Rihanna powiedziała, że nie zabierze swojego nowego przyjaciela, Matta Kempa na niedzielne rozdanie nagród Grammy. "Idę na Grammy sama, jak zawsze. Nawet, gdy byłam w związku, przychodziłam sama" - zadeklarowała wokalistka, cytowana przez "US Magazine".

 • Grammy 2015: Metalowe nominacje

  Poznaliśmy metalowych kandydatów do nagrody Grammy. W czyje ręce trafi słynna pozłacana statuetka gramofonu, dowiemy się 8 lutego 2015 roku.

 • Whitney Houston

  Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark, zm. 11 lutego 2012 w Beverly Hills) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Laureatka nagrody Grammy.

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: nagroda grammy
Wideo na temat: nagroda grammy
 • Królewskie powitanie Conchity Wurst w Wiedniu

  GaGi) na jej występ. - "Mierz w Księżyc. Nawet jeśli chybisz, wylądujesz wśród gwiazd." Te słowa oddają sposób, w jaki żyję. Zawsze powtarzam, że moim głównym celem jest Nagroda Grammy. Po drodze

 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • Pozwól mi wejść

  Nastoletni Owen od czasu rozwodu rodziców przechodzi trudne chwile. Nielubiany w szkole staje się coraz częstszym obiektem kpin kolegów. Czas spędza samotnie oddając się marzeniom o zemście na swych prześladowcach. Pewnego dnia w sąsiedztwie pojawia się tajemnicza Abby. Owen zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nie zwracając początkowo uwagi na jej nietypowe zachowania: Abby wychodzi na dwór tylko po zmroku i podobnie jak Owen nie ma żadnych przyjaciół. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna skrywa...