• Informacje na temat:

  nagroda niespodzianka

Artykuły na temat: nagroda niespodzianka
 • Rozdano nagrody Emmy

  Sterlinga K. Browna ("Tacy jesteśmy"), dla którego jest to już druga nagroda Emmy (poprzednią odebrał w 2016 roku za rolę w "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"). Kolejnymi aktorami docenionymi(...) oraz Alexander Skarsgård. Produkcja HBO została uznana rónież najlepszym miniserialem minionego roku.  Kolejna nagroda, która nas bardzo cieszy to wyróżnienie jednego z odcinków antologii "Czarne lustro...

 • Kolejna nagroda amerykańskich krytyków dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znów została doceniona za Oceanem! Polski kandydat do Oscara dostał nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z San Francisco dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego i za najlepsze zdjęcia.

 • "M jak miłość": Świąteczny powrót Mirki i inne niespodzianki...

  Święta w serialu coraz bliżej... czas na wizytę Mikołaja! W kolejny wtorek na nagrodę zapracuje - i to ciężko - Jurek Domański. Ojciec Basi zapomni o dumie i odpowie na ogłoszenie, które zobaczy w jednym ze sklepów - gotów na wszystko, by zarobić choć kilka złotych... I na kilka dni zamieni się w Mikołaja.

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • Nagrody Emmy 2012 rozdane!

  Kto zdobył "telewizyjnego Oscara", a kto został wielkim przegranym? Sprawdź!

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Joanna Osyda: Przykra niespodzianka

  Była bardzo smutna, gdy musiała pożegnać się z kolegami i koleżankami z serialu "Majka". Joanna Osyda (23 l.) polubiła swoją postać i bardzo zaprzyjaźniła się z ekipą.

 • Oscary 2015: Common i John Legend faworytami?

  Akademia Filmowa ogłosiła, które utwory będą walczyć o Oscara w kategorii najlepsza piosenka. Nie obyło się bez niespodzianek.

 • "Barwy szczęścia": Oświadczyny w sypialni

  Niebawem Kasię (Katarzyna Glinka) czekają fantastyczne niespodzianki na czele z upragnionymi zaręczynami!

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: nagroda niespodzianka
Wideo na temat: nagroda niespodzianka
 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

Dyskusje na temat: nagroda niespodzianka