• Informacje na temat:

  nagroda pocieszenia

Artykuły na temat: nagroda pocieszenia
 • „M jak miłość”: Jakub nie chce być... nagrodą pocieszenia. Odtrąci Julkę!

  Julka (Joanna Kuberska) zwierzy się Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski), że zamierza odejść z idącej coraz szybciej na dno firmy Pawła (Rafał Mroczek). Karski obejmie ją po przyjacielsku, a ona niespodziewanie go pocałuje. Policjant odsunie dziewczynę od siebie i powie jej, że nie chce być dla niej... nagrodą pocieszenia!

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • Były Sandry Kubickiej już się pocieszył po rozstaniu. Tak wygląda jego nowa dziewczyna!

  Modelka Sandra Kubicka (23 l.) planowała spędzić z Cedrickiem Gervaisem (38 l.) resztę życia. Para była już po zaręczynach, na początku sierpnia jednak nieoczekiwanie się rozstała. W niedzielę 30 września muzyk sfotografowany został na czułościach z inną kobietą.

 • "Mali Giganci": Kto zaskoczy Wojewódzkiego?

  Agnieszka Chylińska ponownie w jednym jury z Kuba Wojewódzkim! W najbliższą sobotę,7 marca, na antenie TVN, zadebiutują "Mali Giganci".

 • "Barwy szczęścia": Nagroda przypadnie...

  Klara (Olga Jankowska) będzie niemal pewna, że Warszawską Nagrodę Literacką, do której została nominowana, sprzątnie jej sprzed nosa Waldemar Kniewski (w tej roli Michał Witkowski).

 • "Mali Giganci": Bitwa drużyn Mozila, Chincz i Lesz

  Od dzisiejszego odcinka "Małych Gigantów" w programie rywalizować ze sobą będą nie pojedynczy uczestnicy w parach, a drużyny. Co się wydarzy na scenie popularnego show, zobaczymy już w sobotę, 21 marca w TVN.

 • Rozwiązanie konkursu "Strażacy"

  Sprawdźcie, kto został zwycięzcą, a kto zgarnął nagrody pocieszenia!

 • "Mali Giganci": Chylińska nie sądziła, że będzie tak ciężko

  - Nie sądziłam, że będzie tak ciężko - oświadczyła Agnieszka Chylińska, jurorka programu "Mali Giganci". W sobotę, 28 marca, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show. Tym razem ktoś będzie musiał odpaść...

 • Gala Fryderyków już w ten weekend. Córka Wandy Warskiej ma pretensje

  Jazzmanka ma otrzymać Złotego Fryderyka za całokształt osiągnięć artystycznych - Akademia w ten sposób honoruje muzyków i twórców szczególnie zasłużonych dla polskiej kultury. Nagroda ma zostać wręczona 12 marca podczas Gali Muzyki Poważnej w NOSPR. Córka schorowanej artystki żaliła się już, że nikt nie poinformował jej osobiście o nagrodzie dla matki i o wszystkim dowiedziała się z mediów...

 • "Mali Giganci" w Wielką Sobotę

  - To był najlepszy występ tej edycji - oświadczył Kuba Wojewódzki, juror programu "Mali Giganci". Kto zasłużył sobie na taki komplement? W Wielką Sobotę, 4 kwietnia, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show.

Zdjęcia na temat: nagroda pocieszenia
Wideo na temat: nagroda pocieszenia
 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...