• Informacje na temat:

  nagroda publiczności

Artykuły na temat: nagroda publiczności
 • "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", dołączył do grona ponad trzystu laureatów przyznawanych już od 30 lat Wiktorów. Aktor dostał nagrodę uważaną za najważniejszą - Wiktora Publiczności.

 • "Sól ziemi" Wima Wendersa z Nagrodą Publiczności na Docs Against Gravity

  "Sól ziemi" - film Wima Wendersa o brazylijskim fotografie Sebastiao Salgado został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 12. edycji festiwalu Docs Against Gravity.

 • Podbili serca publiczności na festiwalu filmowym w Karlowych Warach!

  Antoni Pawlicki i Jowita Budnik, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa" i Barbara Kozak z "Wszystko przed nami", podbili serca publiczności 48. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Film "Papusza" z ich udziałem ma szansę zdobyć główną nagrodę festiwalu - Kryształowy Globus.

 • Andrzej Wajda otrzymał w środę, 25 marca, w Bari na południu Włoch specjalną nagrodę Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych FIPRESCI z okazji jej 90-lecia. Po ceremonii reżyser powiedział PAP, że w przeszłości nagroda ta odegrała szczególną rolę w jego twórczości.

 • Znamy kandydatów do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za 2012 rok

  .... W Plebiscycie Publiczności najprawdopodobniej najwięcej głosów zdobędzie Marcin Kowalczyk, który za swoją debiutancką rolę w "Jestem Bogiem" dostał już Złotą Kaczkę i dwie nagrody aktorskie na tegorocznym(...) Królikowski i Dorota Segda. Przypomnijmy, że rok temu na najwyższym podium stanęła Magdalena Popławska, a nagrodę publiczności odebrał Jakub Gierszał. O tym, kto z piątki nominowanych w tym roku...

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • „Barwy szczęścia”: Zofia Zborowska została... idolem

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z „Barw szczęścia”, ma wielki powód do dumy. W plebiscycie mającym wyłonić „Idola Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pokonała wszystkich konkurentów, zdobywając niemal połowę głosów oddanych przez internautów.

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • Kasia Grochola przeszła metamorfozę. Zmiana na lepsze?

  Autorka bestsellerów Kasia Grochola (60 l.) pojawiła się na gali jednej z fundacji, by wręczyć nagrody babciom i dziadkom. Pisarka zaprezentowała się publiczności w nowej blond odsłonie. Dobra zmiana?

 • Sundance: Rozdano nagrody

  Film "Me and Earl and the Dying Girl" w reżyserii Alfonso Gomeza-Rejona, który opowiada o nastoletnich filmowcach zaprzyjaźniających się z nieuleczalnie chorą na raka koleżanką z klasy, zdobył w sobotę, 31 stycznia, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance.

Zdjęcia na temat: nagroda publiczności
Wideo na temat: nagroda publiczności
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1788.

  , po ospa party trafił w ciężkim stanie do szpitala. W domu na Klarę czeka za to dobra wiadomość: jej książka "Wyrodna matka" została uhonorowana literacką nagrodą publiczności. Darek i Władek zgodnie

 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  dobre i na złe” panuje bardzo dobra atmosfera, a produkcja wciąż cieszy się uznaniem publiczności. – Widzom chyba też moja praca się podobała, więc jestem tym bardziej szczęśliwy, że podjąłem słuszną

 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...

Dyskusje na temat: nagroda publiczności
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  żenująca nagroda. Z pieniędzy z abonamentu sami siebie cwaniacy nagradzają

 • Re: "Na dobre i na złe": Tak Wiki zdradza męża z Adamem!

  Telekamera o niczym nie świadczy. To tylko nagroda sympatii publiczności. Swego czasu Telekamerę dostali Kamińska i Bobek, a aktorzy z nich żadni. W serialu Brzydula wspaniale grała Socha i Braciak, a nikt im nie przyznał nagrody. A wracając do Żebrowskiego to dobry był w sezonie 13 i 14. Teraz to są wygłupy z jego strony.

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Żak uwielbia biały barszcz swojej teściowej

  Kochani - jesteście świetni ! Tak trzymać Przyznana nagroda od publiczności od dawna się Panu należała Panie Cezary ! Liczyłem, że będzie ona już w 2014 roku - ale i tak ją Pan dostał. Gratuluję z całego serca. Żona otrzyma za rok - jej także się należy - jest znakomita - na równi z Kotem !

 • Re: Aleksandra Lewicka (Marieta Żukowska)

  najlepszą kreację aktorską za rolę Isibel;Złota maska za najlepszy spektakl w sezonie 2005/2006.Nagroda dla Młodego Aktora dla Mariety Żukowskiej na V Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy:Nagroda Publiczności,Nagroda Prezydenta miasta Jeleniej Góry,oraz Nagroda Aktorska dla Mariety Żukowskiej za Najlepszą Kreację Kobiecą za rolę Izobel Na XXXVI Jelenio Górskich SpotkaniachTeatralnych.Pragnę nadmienić