• Informacje na temat:

  nagroda zdobyta

Artykuły na temat: nagroda zdobyta
 • Jakub Kornhauser zdobył prestiżową nagrodę!

  O Jakubie Kornhauserze zrobiło się głośno kilka dni temu za sprawą mocnego wywiadu dla "Dużego Formatu", w którym nie zostawił suchej nitki na prezydenturze swojego szwagra. "Nie zdziwię się, jeśli Duda stanie przed Trybunałem Stanu" - oznajmił młody poeta. "Jestem rozczarowany jego prezydenturą. Uważałem, że to jest samodzielny, racjonalnie myślący człowiek" - dodał w dalszej części rozmowy. Środowiska prawicowe od razu zaczęły krytykować mężczyznę, zarzucają mu, że chce się wylansować na...

 • "Ida" zdobyła nagrodę Parlamentu Europejskiego

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego zdobyła tegoroczną nagrodę LUX Prize Parlamentu Europejskiego za zachęcanie w szczególny sposób do dyskusji o wartościach istotnych dla Unii Europejskiej. Polski film pokonał dwa inne nominowane obrazy: słoweński i francuski.

 • Emmy 2018: Kto zdobył telewizyjne Oskary?

  W poniedziałek, 17 września, Amerykańska Akademia Telewizyjna przyznała nagrody Emmy. Jakie seriale i jacy aktorzy zostali wyróżnieni telewizyjnym Oscarem? Sprawdźcie.

 • Sundance: Rozdano nagrody

  Film "Me and Earl and the Dying Girl" w reżyserii Alfonso Gomeza-Rejona, który opowiada o nastoletnich filmowcach zaprzyjaźniających się z nieuleczalnie chorą na raka koleżanką z klasy, zdobył w sobotę, 31 stycznia, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance.

 • Rozdano nagrody TCA 2017

  W ubiegły weekend w Los Angeles rozdano nagrody Amerykańskiego Stowarzyszenia Krytyków. Zwycięzcami okazały się świetnie przyjęte nowości: "Opowieść podręcznej", "Tacy jesteśmy", "Wielkie kłamstewka", "Atlanta".

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Meghan Markle "Ikoną stylu"? Właśnie dostała nominację do prestiżowej nagrody!

  Meghan (36 l.) przez lata żyła z aktorstwa, lecz po ślubie z księciem Harrym (33 l.) musiała zrezygnować z grania w filmach i serialach. A jednak znalazł się sposób, by znów postawić ją w jednym szeregu z innymi gwiazdami. Księżna Sussex została nominowana do prestiżowej nagrody. A to może być nie koniec wyróżnień. Ciekawe, co na to wszystko królowa Elżbieta...

 • "Ida": Pomóżmy zdobyć Oscara polskiemu filmowi!

  Trwa głosowanie w plebiscycie publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. W gronie nominowanych znajduje się "Ida".

 • Agata Kulesza nagrodzona w Stanach! Zdobędzie Oscara!?

  Agata Kulesza (43 l.) zdobyła kolejną ważną nagrodę za rolę w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego!

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Sukces "Idy"!

  To wielki dzień dla twórców filmu "Ida" i całego polskiego kina! "Ida" otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oraz zdjęcia. Produkcji Pawła Pawlikowskiego swą nagrodę - People's Choice Award - przyznała również europejska publiczność. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze.

Zdjęcia na temat: nagroda zdobyta
Wideo na temat: nagroda zdobyta
 • Telekamery 2017: Rafał Cieszyński i Michał Piela z nagrodą za „Ojca Mateusza”

  Co dla aktorów oznacza zdobycie Telekamery w 2017 roku? – Cieszę się, że po 9 latach potrafimy tak zainteresować widzów fabułą, że udaje nam się zdobyć nagrodę – mówi Michał Piela. Aktorzy mówią też o tym, jak gra się charakterystyczne postacie w serialu.

 • "M jak miłość": Konflikt Asi

  - Ta nagroda uświadomiła mi, że państwo tam naprawdę są! – mówi o zdobyciu Telekamery Tele Tygodnia Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka nie osiada na laurach i nadal ciężko pracuje. Miłych słów o talencie aktorskim Barbary nie żałuje również reżyser „M jak miłość”, Mariusz Malec. W tej chwili bohaterka aktorki, Asia, jest w związku z Tomkiem. Kobieta niestety wyczuwa, że coś jest nie w porządku

 • "M jak miłość": Szok! Ośmielił się zdradzić Anetę!

  Co wydarzy się w kolejnych odcinkach „M jak miłość”? Jak potoczą się losy Olka (Maurycy Popiel), Anety (Ilona Lewandowska) i Magdy (Anna Mucha)? Ku wielkiemu zdziwieniu Anety, Olek znajdzie najprawdopodobniej nową miłość. Ale czy bohaterce kiedykolwiek naprawdę na nim zależało? „Aneta na pewno kochała Olka, a teraz kocha ideę Olka – kocha to, co w sobie o nim wymyśliła; kocha to, że jest on znanym i cenionym lekarzem; że ma wysoką pozycję. Natomiast, myślę, jego samego już nie kocha” – mówi...