• Informacje na temat:

  nagrodę czwartej

Artykuły na temat: nagrodę czwartej
 • "Mr. Robot": Czwarta odsłona przygód Elliota będzie ostatnią

  ..., Gotham Award, czy AFI Award. Rami Malek zdobył nagrodę Emmy w kategorii najlepszy aktor w dramacie w 2016 roku. W pozostałych rolach w produkcji mogliśmy zobaczyć takich aktorów jak Portia Doubleday...

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • Czwarta rundka po Madison Avenue

  Uhonorowany licznymi nagrodami, kultowy "Mad Men" powraca na Fox Life z czwartym sezonem.

 • Będzie czwarty sezon "House of Cards"

  W 2016 roku na ekrany powróci głośny serial "House of Cards" - o intrygach na szczytach amerykańskiej władzy. O planowanym czwartym sezonie serialu, którego producentem jest platforma internetowa Netflix, poinformowano w nocy z 2 na 3 kwietnia.

 • "Wynonna Earp": Sukces fanów i twórców! Sezon czwarty oficjalnie w produkcji

  ...-Chalkley, Kat Barrell, Tima Rozona oraz zapowiedź czwartej serii. #Win4Wynnona goodnight, legends - all of you. ����" additional="— ✌����Kat Barrell ✌���� (@KatBarrell)" date="2 lipca 2019" user(...) w Stanach Zjednoczonych (nie wiadomo jak na razie, czy fani z innych stron świata będę mogli ją na Netflixie zobaczyć. Mamy nadzieję, że tak). W listopadzie 2018 roku "Wynonna Earp" otrzymała nagrodę...

 • Konkurs "Czarownica" rozstrzygnięty!

  Zakończył się nasz konkurs "Czarownica", w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Kto znalazł się na liście laureatów? Sprawdźcie!

 • "Mr. Robot": Czwarty sezon dostaje zielone światło

  Przed emisją finałowego odcinka trzeciego sezonu "Mr. Robot" twórca serialu, Sam Esmail opublikował w mediach społecznościowych informację o zamówieniu przez stację USA Network czwartej serii produkcji.

 • Grammy 2015: Metalowe nominacje

  Poznaliśmy metalowych kandydatów do nagrody Grammy. W czyje ręce trafi słynna pozłacana statuetka gramofonu, dowiemy się 8 lutego 2015 roku.

 • Emmy 2019: Kto zdobył statuetkę?

  22 września rozdano nagrody Emmy. Jakie seriale nagrodziła w tym roku Amerykańska Akademia Telewizyjna? Sprawdźcie!

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: nagrodę czwartej
Wideo na temat: nagrodę czwartej
 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...

 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.