• Informacje na temat:

  nagrodę jury

Artykuły na temat: nagrodę jury
 • "Barwy szczęścia": Nagroda przypadnie...

  Klara (Olga Jankowska) będzie niemal pewna, że Warszawską Nagrodę Literacką, do której została nominowana, sprzątnie jej sprzed nosa Waldemar Kniewski (w tej roli Michał Witkowski).

 • Bracia Coen na czele jury w Cannes

  Joel i Ethan Coenowie będą wspólnie przewodniczyć obradom jury tegorocznego festiwalu w Cannes.

 • "Mad Men": Twórca serialu zasiądzie w jury Berlinale

  Francuska aktorka Audrey Tautou i twórca amerykańskiego serialu "Mad Men", Matthew Weiner, zasiądą w jury 65. Berlinale pod przewodnictwem reżysera Darrena Aronofskyego. Informację ogłosili we wtorek organizatorzy festiwalu filmowego.

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • Gwiazdy "Bez tajemnic" nominowane do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Od chwili, kiedy po raz pierwszy wręczono Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, mija w tym roku 45 lat. Wtedy - w 1969 roku - nikt nie miał wątpliwości, że aktorem najbardziej na nią zasługującym jest(...) Cybulskiego - jednego z najważniejszych wyróżnień przyznawanych młodym aktorkom i aktorom - wybiera jury powoływane spośród osobistości świata kultury. Rok temu statuetka powędrowała do rąk Marcina...

 • Sundance: Rozdano nagrody

  Film "Me and Earl and the Dying Girl" w reżyserii Alfonso Gomeza-Rejona, który opowiada o nastoletnich filmowcach zaprzyjaźniających się z nieuleczalnie chorą na raka koleżanką z klasy, zdobył w sobotę, 31 stycznia, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance.

 • Prestiżowa nagroda dla produkcji TVP2

  ...„Głęboka woda” Magdaleny Łazarkiewicz zdobyła Nagrodę Prix Italia dla najlepszego serialu TV w konkursie tegorocznej 64. edycji festiwalu produkcji telewizyjnej – Prix Italia. Jest to pierwsza w historii imprezy tak ważna nagroda dla produkcji fabularnej z Polski.

 • Kto w jury Berlinale 2015?

  Francuska aktorka Audrey Tautou i twórca amerykańskiego serialu "Mad Men", Matthew Weiner, zasiądą w jury 65. Berlinale pod przewodnictwem reżysera Darrena Aronofskyego. Informację ogłosili we wtorek, 27 stycznia, organizatorzy festiwalu.

 • Nagrody za wybitne kreacje w dwóch teatrach!

  Anna Seniuk, czyli Adela, matka Joanny z "Ja to mam szczęście!", i Jerzy Stuhr odebrali w sobotę w Sopocie Wielkie Nagrody XII Festiwalu Dwa Teatry 2012. Jury wyróżniło ich za wybitne kreacje w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji.

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

Zdjęcia na temat: nagrodę jury
Dyskusje na temat: nagrodę jury
 • Re: "Belle epoque" nagrodzone na World Media Festival 2017

  KOLEDZY KOLEGOM ROBIĄ DOBRZE WRĘCZAJĄC SOBIE NAWZAJEM NAGRODY A CI UDAJĄ JAK SĄ ZASKOCZENI I W OGÓLE PEŁEN SZOK HIHI . ALE BEKA, DOBRZE , ŻE JURY NIE ZNA POLSKIEGO JĘZYKA A NAGRODĘ WRĘCZYLI CHYBA PO OBEJRZENIU REKLAMY BO OBEJRZENIE TYCH FLAKÓW Z OLEJEM NAWET PO 8 KAWACH JEST NIE LADA WYCZYNEM < ZIEWANIE>

 • Re: "Powiedz tak": Nowy serial Polsatu dopiero za rok!

  odcinek jury kwalifikowało ją do klasy mistrzowskiej tańca Ta dziewczyna wierzyła do końca, że da z siebie maximum w finale ,że musi się udać i uczyniła to, wszyscy byli wzruszeni do łez łącznie z jury. Jej występ zasługiwał na wielki zachwyt i najwyższa nagrodę , a pani w jednej chwili odebrała jej wszystko , podcięła podstęnie jej skrzydła i zwaliła z nóg ,tragedia ...Nie da się opisać co

 • Re: Rozwiązanie konkursu z serialem "Gra o tron"

  Ja również dziękuję za nagrodę :) Swoją drogą, ciekawe czy jury miało wgląd w poczynania tych uczestników, którzy z takim zapałem rozdawali ujemne głosy tekstom konkurencji, i czy wzięło to pod uwagę ;)