• Informacje na temat:

  nagrodę otrzymała

Artykuły na temat: nagrodę otrzymała
 • Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla. Wielki sukces Polki!

  Szwedzka Akademia ogłosiła dziś, że Literacką Nagrodę Nobla otrzymała Olga Tokarczuk. Polska pisarka dowiedziała się o tym, gdy była w trasie na autostradzie. "Musiałam się zatrzymać. To jeszcze w ogóle do mnie nie dociera" - powiedziała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • Natasza Urbańska w końcu doceniona! Otrzymała nagrodę w Korei!

  Festival, DCMF), organizowanym przez koreańskie Stowarzyszenie Młodych Muzyków (Young Musician’s Society), przyznano Grand Prix polskiemu musicalowi "Polita", a Natasza Urbańska otrzymała nagrodę dla...

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Sukces "Idy"!

  To wielki dzień dla twórców filmu "Ida" i całego polskiego kina! "Ida" otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oraz zdjęcia. Produkcji Pawła Pawlikowskiego swą nagrodę - People's Choice Award - przyznała również europejska publiczność. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze.

 • Oscary 2020: królował "Parasite"! Kto jeszcze otrzymał statuetkę?

  Za nami 92. ceremonia wręczenia Oscarów - najważniejszych nagród w świecie filmu. Wielkim zwycięzcą okazał się film "Parasite" Bonga Joon-Ho. Produkcja otrzymała aż cztery statuetki, w tym tę najważniejszą - za najlepszy film. Produkcję wyróżniono też w kategoriach: najlepsza reżyseria, scenariusz oryginalny i międzynarodowy film. W tej ostatniej pokonał m.in. polskie "Boże Ciało".

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Zmarła Barbara Hale, laureatka nagrody Emmy

  Burr). Za swoją kreację otrzymała w 1959 nagrodę Emmy w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Po zakończeniu serialu (nakręcono łącznie dziewięć sezonów) Dale wystąpiła w kilkunastu filmach...

 • "Ida" z nagrodą festiwalu na Capri

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego została uznana za najlepszy, nieanglojęzyczny film zagraniczny na festiwalu filmowym na Capri. Nagrodę przyznano na organizowanej na włoskiej wyspie od 19 lat imprezie, na której królują produkcje z Hollywood.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska dostała nagrodę za działalność charytatywną!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", od kilku dni cieszy się zaszczytnym tytułem Gwiazdy Dobroczynności. Otrzymała go za wspieranie mnóstwa akcji, kampanii i inicjatyw charytatywnych.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

Zdjęcia na temat: nagrodę otrzymała
Wideo na temat: nagrodę otrzymała
 • Alicja Tchórz zażenowana nagrodą

  Alicja Tchórz za zwycięstwo w trzydniowych zawodach pływackich w Ciechanowie otrzymała 200 zł, co wywołało u niej frustrację. Postanowiła więc napisać o tym na Facebooku. (Fakty TVN/x-news)

 • Film Martyny Wojciechowskiej walczy o nagrodę na festiwalu w Monte Carlo

  Film „Ludzie duchy” Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla niej wielkim wyróżnieniem.

 • Kesha płacze podczas odbierania wyróżnienia. Wzruszenie odebrało jej mowę!

  Piosenkarka Kesha otrzymała nagrodę Humanitarian Award za swoje zaangażowanie w walkę o prawa dla środowisk LGBT. Podczas podziękowania artystka wygłosiła mowę na temat homoseksualizmu i walki o równouprawnienia, nie potrafiąc ukryć wzruszenia. (STORYFUL/x-news)

Dyskusje na temat: nagrodę otrzymała
 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  Kinga Preis pewnie w nagrodę otrzymała rolę - że najmocniej rechotała się z dowcipów "smoleńskich" Sztura - co pokazały kamery wtedy na jakiejś gali

 • Re: Te gwiazdy zostały adoptowane

  Kristin Chenoweth (ur. 24 lipca 1968 w Broken Arrow) – amerykańska piosenkarka, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz pisarka. Z ról na Broadwayu najlepiej znana jako Sally Brown w musicalu You're a Good Man, Charlie Brown z 1999, za którą otrzymała nagrodę Tony, oraz Glindy w musicalu Wicked (2003).

 • Re: „Anna German”: Joanna Moro doceniona przez widzów!

  Bardzo się cieszę, Pani Asi że otrzymała Pani tę nagrodę, serdecznie gratuluję. Teraz trzymamy kciuki za taniec z gwiazdami. Współczuję tym wszystkim zazdrośnikom i mądralom, którzy muszą patrzeć na triumf młodej aktorki wylansowanej w ruskim filmie.

 • Re: Walka o pracę

  ignorancja- ze jest marną aktorką. Grała w wielu bardzo ważnych filmach,jej dorobek sięga ponad 60 filmów jak nie więcej, otrzymała kilkanaście nagród- w tym nagrodę "Srebrny Hugo" przyznany w Chicago, nagrodę włoską im. Ennio de Flaiano, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski - nie za Komuny tylko w 2003 r., Medal Gloria Artis . Artystka ma ogromny dorobek i argumenty typu - Jej gra w Rezydencji