• Informacje na temat:

  nagrodę piątej

Artykuły na temat: nagrodę piątej
 • Rozdano nagrody Gildii Scenarzystów

  ..."Breaking Bad" nagrodzono w kategorii Najlepszy scenariusz serialu dramatycznego, natomiast produkcja "Louie" została wyróżniona za scenariusz komediowy. Nagrodę za scenariusz pojedynczego odcinka dostali Semi Chellas i Matthew Weiner ("Mad Man") za epizod "The Other Woman" z piątej serii oraz Elaine Ko ("Współczesna rodzina") za odcinek "Virgin Territory" z trzeciego sezonu serialu...

 • Peter and Jacob "The Red Queen": Nadchodzi "Czerwona Królowa"

  Tylko w Interii możecie posłuchać piosenki "The Red Queen" duetu Peter and Jacob, czyli laureatów piątej edycji "Must Be The Music".

 • Kameralna premiera "Piątej pory roku"

  ..., ale również wnikliwy portret współczesnej Polski widziany oczami ludzi, którzy swoją młodość  przeżyli w czasach PRL-u. Na uroczystej - ale bardzo kameralnej - premierze "Piątej pory roku" pojawiły(...) teraz - podczas polskiej premiery "Piątej pory roku". Nowy film Jerzego Domaradzkiego wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 26 grudnia. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej...

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • "Jak oni śpiewają" ruszyło

  Początki bywają trudne, a w przypadku pierwszego odcinka piątej edycji "Jak oni śpiewają" premierowych sytuacji było co najmniej kilka.

 • Arthur Reinhart o zdjęciach do "Idy"

  To bardzo odważny film. Prostota, z jaką został opowiedziany, robi wrażenie; operatorzy zeszli z głównej drogi na boczną, nieuczęszczaną przez Hollywood, efektem jest arcydzieło - mówi o nominowanych do Oscara zdjęciach do "Idy" zwycięzca Camerimage Arthur Reinhart.

 • Andrzej Grabowski: Marcin Wrona mówił, że jest bardzo szczęśliwym facetem

  Reżyser powiesił się dzień przed finałową galą 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. O piątej nad ranem znalazła go w łazience żona - wisiał w brodziku na pasku od spodni. Zaskakujące jest to, że według osób, które dzień wcześniej z nim rozmawiały, nic nie wskazywało na tragedię. Owszem, był skryty, małomówny, jednak raczej pogodny. W piątek, kilka godzin przed śmiercią, Wrona bawił na branżowym...

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Uczy się gracji na parkiecie

  Maria Niklińska wystąpi w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" i zawalczy o główną nagrodę - Kryształową Kulę oraz samochód. Jak aktorka radzi sobie z nowym wyzwaniem?

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.