• Informacje na temat:

  nagrodę publiczności

Artykuły na temat: nagrodę publiczności
 • "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", dołączył do grona ponad trzystu laureatów przyznawanych już od 30 lat Wiktorów. Aktor dostał nagrodę uważaną za najważniejszą - Wiktora Publiczności.

 • "Sól ziemi" Wima Wendersa z Nagrodą Publiczności na Docs Against Gravity

  "Sól ziemi" - film Wima Wendersa o brazylijskim fotografie Sebastiao Salgado został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 12. edycji festiwalu Docs Against Gravity.

 • Podbili serca publiczności na festiwalu filmowym w Karlowych Warach!

  Antoni Pawlicki i Jowita Budnik, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa" i Barbara Kozak z "Wszystko przed nami", podbili serca publiczności 48. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Film "Papusza" z ich udziałem ma szansę zdobyć główną nagrodę festiwalu - Kryształowy Globus.

 • Sundance: Rozdano nagrody

  Film "Me and Earl and the Dying Girl" w reżyserii Alfonso Gomeza-Rejona, który opowiada o nastoletnich filmowcach zaprzyjaźniających się z nieuleczalnie chorą na raka koleżanką z klasy, zdobył w sobotę, 31 stycznia, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance.

 • Znamy kandydatów do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za 2012 rok

  Królikowski i Dorota Segda. Przypomnijmy, że rok temu na najwyższym podium stanęła Magdalena Popławska, a nagrodę publiczności odebrał Jakub Gierszał. O tym, kto z piątki nominowanych w tym roku(...). W Plebiscycie Publiczności najprawdopodobniej najwięcej głosów zdobędzie Marcin Kowalczyk, który za swoją debiutancką rolę w "Jestem Bogiem" dostał już Złotą Kaczkę i dwie nagrody aktorskie na tegorocznym...

 • "Ida" zdobyła nagrodę Parlamentu Europejskiego

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego zdobyła tegoroczną nagrodę LUX Prize Parlamentu Europejskiego za zachęcanie w szczególny sposób do dyskusji o wartościach istotnych dla Unii Europejskiej. Polski film pokonał dwa inne nominowane obrazy: słoweński i francuski.

 • Oscary 2019: Joanna Kulig dziękuje za nominacje. Oczywiście w swoim stylu

  Film "Zimna wojna" otrzymał trzy nominacje do Oscara. Joanna Kulig (36 l.) za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała publiczności. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu!

 • Andrzej Wajda otrzymał w środę, 25 marca, w Bari na południu Włoch specjalną nagrodę Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych FIPRESCI z okazji jej 90-lecia. Po ceremonii reżyser powiedział PAP, że w przeszłości nagroda ta odegrała szczególną rolę w jego twórczości.

 • „Barwy szczęścia”: Zofia Zborowska została... idolem

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z „Barw szczęścia”, ma wielki powód do dumy. W plebiscycie mającym wyłonić „Idola Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pokonała wszystkich konkurentów, zdobywając niemal połowę głosów oddanych przez internautów.

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

Zdjęcia na temat: nagrodę publiczności
Wideo na temat: nagrodę publiczności
Dyskusje na temat: nagrodę publiczności
 • Re: "M jak miłość": Roszady obsadowe u Mostowiaków!

  Festiwalu Szkół Teatralnych należała do Barbary Wypych. Studentka łódzkiej Szkoły Filmowej zdobyła Grand Prix dla wybitnej osobowości scenicznej, nagrodę publiczności dla Najbardziej Elektryzującej Aktorki oraz nagrodę łódzkiej prasy. http://bi.gazeta.pl/im/df/18/11/z17926623V,Barbara-Wypych---najbardziej-elektryzujaca-aktorka.jpg

 • Re: "M jak miłość": ​Katarzyna Cichopek w teatrze

  super,to juz druga rola KASI W TEATRZE,jak widać potrafi grać ,a sztuka z KASI udziałem na przegladzie teatrów prywatnych w SIEDLCACH wygrała pierwszą nagrodę od publiczności,to był TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA z udziałem p.EMILIANA Z TEATRU KAMIENICA, WIĘC ZŁOŚLIWCY powinni byc bardziej powsciagliwi z krytyka wobec KASI

 • Re: W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Kas...

  ŚWIETNIE SIE PANI ODNALAZŁA W SZTUCE TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA I GRATULACJE ZA I NAGRODĘ OD PUBLICZNOŚCI W SIEDLCACH, BYŁA PANI WSPANIAŁA,OBY WIĘCEJ TAKICH RÓL W PRZYSZŁOŚCI

 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  o nagrodę publiczności. Nie zapominaj, że tak na prawdę w "Brzyduli" wiele zaczęło dziać się około setnego odcinka i to wtedy serial ten zyskał największą ilość widzów :) Zatem dajmy jeszcze PWS czas. Jednak