• Informacje na temat:

  nagrody council

Artykuły na temat: nagrody council
 • Victoria Beckham wyróżniona. Królowa Elżbieta II jest nią zachwycona

  Fashion Council. Wysokie odznaczenie, jakim jest Order Imperium Brytyjskiego przyznawane jest w urodziny królowej. W tym roku nagrodzeni zostali także: redaktor naczelna magazynu "Vogue", Anna...

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Sarah Jessica Parker w hołdzie McQueenowi

  Sarah Jessica Parker została wybrana na osobę, która zaprezentuje pośmiertną nagrodę CFDA Board of Directors' Special Tribute Award dla Alexandra McQueena podczas gali rozdania "Oscarów mody", czyli nagród Council of Fashion Designers of America (CFDA), która odbędzie się 7 czerwca.

 • Nagrody PRISM przyznane

  Niezależny obraz "Skins" otrzymał nagrodę dla filmu najlepiej ukazującego problemy uzależnienia od używek. "Skins" jest historią pogrążających się w alkoholizmie mieszkańców indiańskiego rezerwatu. W sumie przyznano nagrody w 22 kategoriach.

 • Doceniono styl Lady Gagi

  Lady Gaga znana jest nie tylko ze swoich hitów, ale także z kontrowersyjnego ubioru. Oryginalny styl wokalistki został doceniony przez branżę, która nagrodzi ją w poniedziałek nagrodą Stylemaker Award podczas 13. gali Annual Accessories Council Excellence Awards.

 • Nagrody MOBO w cieniu skandali

  Rozdanie nagród MOBO (Music Of Black Origin) odbyło się w cieniu skandali. Statuetki wręczono w czwartek, 30 września, podczas wieczornej uroczystości w "Royal Albert Hall" w Londynie. Pełny sukces odniosła Jamelia, która zdobyła trzy nagrody. Tyle samo statuetek odebrał Kanye West, ale był on nominowany aż w siedmiu kategoriach.

 • Córka Micka Jaggera Modelką Roku

  British Fashion Council ogłosił w środę laureatów brytyjskich "Oscarów mody" - British Fashion Awards (BFA). O tytuł najlepszej modelki walczyły trzy młode bywalczynie wybiegów - wśród najmłodsza córka Micka Jaggera , 17-letnia Georgia i to ona triumfowała podczas 25. gali BFA.

 • Kate Moss: Ikona Mody

  Brytyjska modelka Kate Moss została wyróżniona tytułem Ikona Mody, przyznawanym corocznie przez prestiżowe stowarzyszenie amerykańskich projektantów mody Council of Fashion Designers of America (CFDA).

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  ...zwyciężyła w kategorii Ekologia, a do nagrody nominował ją polski oddział międzynarodowej organizacji Marine Stewardship Council. Gwiazda "Rancza" znana jest ze swego zaangażowania w działalność(...) nagrody nominowała go Fundacja "Przemek Dzieciom", z którą aktor współpracuje już od kilku lat. Aktor regularnie odwiedza małych pacjentów w szpitalach, bierze udział w akcjach dobroczynnych i zachęca na...

 • Jessica Parker w hołdzie McQueenowi

  Sarah Jessika Parker została wybrana na osobę, która zaprezentuje pośmiertną nagrodę CFDA Board of Directors' Special Tribute Award dla Alexandra McQueena podczas gali rozdania "Oscarów mody", czyli nagród Council of Fashion Designers of America (CFDA), która odbędzie się 7 czerwca.