• Informacje na temat:

  nagrody mtv 2009

Artykuły na temat: nagrody mtv 2009
 • Kanye West nazwał Taylor Swift "dzi**ą"! Kolejny konflikt na horyzoncie?

  ...się sławna" - da się usłyszeć w piosence. Przypomnijmy, że w 2009 roku, podczas rozdania nagród MTV Music Awards, Kanye wtargnął na scenę i przerwał przemówienie Taylor Swift, która otrzymała statuetkę...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Syn Pink jest chory! Mąż wokalistki wywołał burzę w internecie, pokazując jego zdjęcie!

  ...pewny. Pink i Carey zaskoczyli wszystkich, gdy w 2009 roku postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i od tego momentu są nierozłączni. Po kryzysie, który pokonali doczekali się dwójki dzieci : Willow(...) nie być nadopiekuńczą matką. Pozwala, by jej dzieci poznawały świat, takim jaki jest. Fani gwiazdy pamiętają niezwykłą przemowę Pink na gali MTV VMA w 2017 roku, gdy odbierając nagrodę, opowiedziała...

 • Grammy 2015: Sensacyjne rozstrzygnięcie i dowcip Kanye Westa

  Podczas niedzielnej (8 lutego) gali rozdania nagród Grammy Kanye West zrobił Beckowi dowcip i wtargnął na scenę, udając, że chce przerwać jego przemówienie.

 • Adele

  ...nagrody "Nagranie Roku" 51. edycji Nagród Grammy za rok 2008. Singiel Adele "Rolling In The Deep" osiągnął 1. miejsce w notowaniu "Billboard Hot 100" i przebywał na nim przez 7 tygodni. Artystka jest dwukrotną laureatką Nagrody Grammy za rok 2009 (w kategoriach Best New Artist i Best Female Pop Vocal Performance) i laureatką 3. nagród MTV VMA 2011.

 • Lindemann: Wokalista grupy Rammstein solo

  Jeszcze w 2015 roku ukaże się debiutancka płyta projektu Lindemann, który firmuje Till Lindemann, wokalista niemieckiej grupy Rammstein.

 • Doda

  W latach 2000–2007 członkini zespołu Virgin. Solowo zadebiutowała w 2007 roku albumem "Diamond Bitch", który zyskał status platynowej płyty. W 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca, a w 2009 zdobyła drugie miejsce w kategorii najlepszy europejski wykonawca. W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet 2010 w kategoriach "Artysta 10-lecia...

 • Living Colour: Polskie koncerty odwołane

  W związku z odwołaniem europejskiej trasy koncertowej przez zespół Living Colour nie odbędą się trzy występy tej grupy w Polsce.

 • Doda kończy 27 lat

  ...wyróżniana i nominowana w konkursach muzycznych. W 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii "Najlepszy polski wykonawca", a w 2009 zdobyła drugie miejsce w kategorii "Najlepszy europejski wykonawca". W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet 2010 w kategoriach "Artysta 10-lecia" i "Przebój 10-lecia". W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, Doda znalazła się...

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.