• Informacje na temat:

  nagrody powalczy

Artykuły na temat: nagrody powalczy
 • Kto powalczy o Wiktory 2012?

  Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl do nagrody Wiktora nominowana w sumie 50 osób w 10 kategoriach. Poniżej prezentujemy serialowych kandydatów, którzy w tym roku mają szansę na statuetkę. Szansę na miano najlepszego Aktora Telewizyjnego Roku mają Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", Maja Ostaszewska, czyli Beata Darmięta z "Przepisu na życie", Małgorzata...

 • Zwiastun "Bogów" powalczy z amerykańską superprodukcją

  Zwiastun filmu "Bogowie", w reżyserii Łukasza Palkowskiego, znalazł się na liście nominowanych do Golden Trailer Awards 2015. Nagroda jest przyznawana od 1999 roku i zyskała prestiżową renomę "Oscara" wśród trailerów.

 • "Powiedz TAK!": Oscar to już jest o co powalczyć. Ale Telekamera?

  Aktor twierdzi, że nie pracuje po to, by zdobywać nagrody. Docenia nominację do Telekamery, nie przywiązuje jednak wagi do wyniku plebiscytu. Zdaniem Pazury nagroda „Tele Tygodnia” jest fajna, ale nie ma wagi Oscara.

 • Joanna Jabłczyńska otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Bydgoskie Animocje jako jedyny festiwal w Polsce przyznają nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dubbingu filmowego. Jako pierwszy nagrodę odebrał słynny Król Julian , czyli Jarosław Boberek. W tym roku otrzyma ją autorka blisko 100 ról dubbingowych - Joanna Jabłczyńska.

 • Trzy gwiazdy "Klanu" nominowane do Feliksów Warszawskich!

  Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna z "Klanu", znalazła się w gronie pięciu aktorek nominowanych do tegorocznych Feliksów Warszawskich za pierwszoplanową rolę kobiecą. Inna gwiazda "Klanu" - Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło - ma szansę zdobyć statuetkę za najlepszą rolę drugoplanową, a Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz, powalczy o miano najlepszego aktora w roli...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Kto zgarnie Emmy?

  W czwartek, 14 lipca, ogłoszono nominacje do najważniejszej nagrody telewizyjnej - Emmy.

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Agata Trzebuchowska: Co dzisiaj robi i jak wygląda gwiazda filmu "Ida"?

  .... Ale zastrzegała, że interesuje ją raczej film. W 2016 r. nakręciła krótkometrażowy"Skwar", teraz "Pustostan", który wkrótce powalczy o nagrodę na festiwalu w Gdyni. Trzymamy kciuki! *** Zobacz...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

Wideo na temat: nagrody powalczy