• Informacje na temat:

  nagrodzeni złote globy

Artykuły na temat: nagrodzeni złote globy
 • Rozdano Złote Globy 2017

  Sprawdźcie, kto otrzymał statuetkę w kategoriach telewizyjnych!

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Złote Globy 2018: Kto triumfował na gali?

  ...sukniach, by zamanifestować poparcie dla ruchu #MeToo, temat ten pojawiał się też wielokrotnie w wystąpieniach osób wręczających i odbierających Złote Globy oraz w wypowiedziach gospodarza wieczoru Setha Meyersa. Złote Globy to nagrody przyznawane od 1944 roku przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Uchodzą za najważniejsze wyróżnienie w świecie filmu po Oscarach oraz za...

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • Rozdano Złote Globy 2016!

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej przyznało swoje statuetki po raz 73. Najlepszymi serialami okazały się "Mr. Robot" i "Mozart in the Jungle". Nie zabrakło też sporych zaskoczeń!

 • Złote Globy później

  Zmiana terminarza oscarowego przez Amerykańską Akademię Filmową spowodowała zamieszanie w planach innych instytucji. Po brytyjskiej akademii BAFTA również Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, przyznające prestiżowe Złote Globy, przesunęło datę wręczenia swoich nagród. Kolejne Złote Globy przyznane zostaną później niż zazwyczaj.

 • Złote Globy 2019: Sandra Oh, Michael Douglas, Patricia Clarkson wyróżnieni statuetką

  W niedzielę, 6 stycznia 2019 roku, Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA) przyznało Złote Globy. Kto został wyróżniony w kategoriach telewizyjnych?

 • Dostali Złote Globy, zdobędą Oscary?

  Świat filmowy czeka na niedzielną galę Oscarów, ale w tym roku rozdano już Złote Globy i nagrody BAFTA. Natomiast, dzień przed Oscarami wręczone będą także Złote Maliny - "wyróżnienia" za nieudane filmy i kreacje aktorskie.

 • Rozdano Złote Globy

  Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej po raz 71. przyznało w niedzielę Złote Globy, honorując najlepszych aktorów i produkcje filmowe 2013 roku. Najważniejsze nagrody w kategoriach telewizyjnych zdobył serial "Breaking Bad".

 • Najlepsi aktorzy nagrodzeni

  Jeff Bridgess, Sandra Bullock, a także obsada "Bękartów wojny" Quentina Tarantino zdobyli najważniejsze nagrody podczas gali Screen Actors Guild Awards (SAG), która odbyła się w sobotę, 23 stycznia.

Wideo na temat: nagrodzeni złote globy
 • Wielkie piękno

  Jep Gamberdella (Toni Servillo) - przystojny, czarujący mężczyzna, pomimo pierwszych oznak starzenia - w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie - jako znany dziennikarz i nałogowy uwodziciel - jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" - jak brzmiał tytuł jego...

 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.