• Informacje na temat:

  nagrodzonych czytelniczek

Artykuły na temat: nagrodzonych czytelniczek
 • Natalia Przybysz została "Superbohaterką"! "Złamała zmowę obłudy"

  Natalia Przybysz (33 l.) została nagrodzona przez redakcję i czytelniczki "Wysokich Obcasów" za "odwagę szczerego wyznania", czyli za pochwalenie się w wywiadzie, że dokonała aborcji...

 • Gwiazdy wybrały Superprodukty 2011

  ...nagrodzonych produktów znalazły się m.in. odżywka do paznokci, balsam do ciała, zestaw kosmetyków dla mężczyzn, makarony, pieczywo chrupkie, krem czekoladowy, mydło antybakteryjne, odświeżacze do...

 • Kolejne nagrody dla "Moulin Rouge"

  Wielokrotnie nagradzany w tym roku film Baza Luhrmanna "Moulin Rouge" , w aż siedmiu kategoriach nominowany przez Amerykańską Akademię Filmową do Oscara, otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem przyznały je czytelniczki magazynu kobiecego Glamour .

 • Katarzyna Grochola ma urodziny!

  W niedzielę, 1 kwietnia, 50 lat kończy Katarzyna Grochola, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, autorka takich powieści jak "Nigdy w życiu" czy "Podanie o miłość".

 • Kto był w tym roku trendy?

  Piotr Adamczyk ( "Karol - człowiek, który został Papieżem" ), Kamilla Baar ( "Vinci" ) i Jacek Poniedziałek ( "Trzeci" ) znaleźli się wśród gwiazd, wyróżnionych trofeami Trendy miesięcznika "Elle". W poniedziałek, 7 listopada, podczas wielkiej gali w Warszawie, magazyn już po raz ósmy przyznał swoje nagrody "Trendy Elle" dla najbardziej stylowych osobowości, twórców i miejsc.

 • "Łamacz serc" i dziewczyna z lilią

  28 maja 39. urodziny świętował francuski przystojniak Romain Duris. Przypadek nominowanego do Cezarów aktora udowadnia, że przepustka do sławy może skryć się nawet na końcu... sklepowej kolejki.

Zdjęcia na temat: nagrodzonych czytelniczek