• Informacje na temat:

  nagrodzonych prac

Artykuły na temat: nagrodzonych prac
 • "Świat według Kiepskich" nagrodzony w Lubomierzu

  ...w telewizji Polsat. Nową serię reżyseruje Patrick Yoka. W życiu Ferdka i Halinki szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo...

 • Sobociński nagrodzony za zdjęcia do "Bogów"

  Piotr Sobociński Junior, doceniony za pracę przy filmie "Bogowie", otrzymał Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (Polish Society of Cinematographers - PSC), które zrzesza operatorów.

 • "Czas honoru. Powstanie" nagrodzony został Orłem 2015 dla najlepszego serialu!

  ...honoru. Powstania", czyli 7. serii opowieści o fascynujących losach młodych ludzi, którzy walczyli o wolność Polski. - Orzeł to piękne zwieńczenie cudownej przygody, jaką była praca przy powstawaniu...

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dubbingu

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z "Na Wspólnej", otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowych od ponad 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • Anna Popek będzie miała dwa programy w TVP2?! Prace trwają w najlepsze!

  Nie jest tajemnicą, że Anna Popek to ulubienica Jacka Kurskiego (49 l.). Przypomnijmy, że gdy "bulterier Kaczyńskiego" przejął stołek prezesa TVP, dziennikarka z dumą pozowała z nim do zdjęć. Plotkowano również, że Popek ma szansę zostać szefową TVP Polonia. Okazuje się jednak, że Kurski ma na nią inny pomysł. Jak dowiedział się serwis "Wirtualne Media", trwają właśnie prace nad dwoma...

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • George Clooney nagrodzony

  George Clooney przyjął w niedzielę podczas rozdania nagród Emmy statuetkę The Bob Hope Humanitarian Award za pracę humanitarną, szczególnie za wysiłek włożony w szerzenie informacji dotyczących kryzysu w Darfurze, zbiórkę pieniędzy dla ofiar huraganu Katrina i trzęsienia ziemi na Haiti oraz dla poszkodowanych w atakach z 11 września na terenie Nowego Jorku i Waszyngtonu.

 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

Zdjęcia na temat: nagrodzonych prac