• Informacje na temat:

  nagrywają nowy

Artykuły na temat: nagrywają nowy
 • "Barwy szczęścia": Dramatyczny apel o pomoc

  Zniknięcie Walerii spędza sen z powiek Stefana i Bartka. Obaj nagrywają dla telewizji dramatyczny apel, w którym proszą Walerię - jeśli go ogląda - by dała znak życia. Tymczasem policja wpada na nowy trop...

 • Hate Eternal w studiu

  Deathmetalowcy z amerykańskiej grupy Hate Eternal nagrywają nowy album.

 • Tomasz Szczepanik ma burzliwe życie!

  Tomasz Szczepanik (34 l.) w niedawnym wywiadzie opowiedział zaskakującą historię swojej miłości. Dla obecnej ukochanej zostawił kiedyś narzeczoną. To wszystko na kilka dni przed ślubem! Niedługo później urodził mu się syn, co scementowało nowy związek. Ponadto wokalista tragiczne chwile przeżył niedawno, gdy uległ wypadkowi.

 • Karol Strasburger: Bez specjalnych postanowień

  Od 20 lat prowadzi "Familiadę" (pierwszy odcinek "poszedł" w eter 17 września 1994 roku!). Teraz jako jej uroczy gospodarz i niebanalna osobowość ma nominację do Telekamer Tele Tygodnia. Karol Strasburger opowiada o planach... nie tylko na nowy rok.

 • "Pierwsza miłość": Wekslera coraz więcej!

  Od 20 lat Karol Strasburger prowadzi "Familiadę" (pierwszy odcinek "poszedł" w eter 17 września 1994 roku!), a od 4 lat gra Karola Wekslera w "Pierwszej miłości". Teraz jako jej uroczy gospodarz i niebanalna osobowość ma nominację do Telekamer Tele Tygodnia. Nam opowiada o planach... nie tylko na nowy rok.

 • Red Lips: "To co nam było" raz jeszcze z dodatkowymi utworami

  2 grudnia ukaże się specjalna edycja debiutanckiej płyty Red Lips - "To co nam było". Tytułowy utwór to jeden z największych przebojów lata 2013 r.

 • Serialowy przewodnik

  .... Natomiast przyjaciele nagrywają wspierający filmik dla Wekslerówny. W tym samym czasie między Zuzą a Krystianem dochodzi do kolejnego konfliktu. odc. 2523 Mimo upływu czasu Artur nadal się zastanawia, czy(...) chwali się Dagmarowi nowym adoratorem. Mężczyzna jest zazdrosny. Ojciec Mateusz odc.230 Adam Rydz umawia się na randkę przez internet z pracującą w nocnym klubie Nicole. Niebawem ranny chłopak zostaje...

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

 • Gwiazdy zarabiają grosze?!

  ...hiszpańskiego, traktowani są w szkole jak największe ofermy, z czasem jednak zaczynają odnosić sukcesy... Na potrzeby każdego z odcinków znane piosenki aranżowane są na nowo, a wokale nagrywają sami...

 • The Waterboys: Posłuchaj nowej płyty "Modern Blues" przed premierą

  19 stycznia do sklepów trafi nowa płyta The Waterboys. Albumu "Modern Blues" możecie już posłuchać na stronach Interii!