• Informacje na temat:

  nagrywała teledysk

Artykuły na temat: nagrywała teledysk
 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  .... Aktorka, oprócz współpracy z Machina del Tango, ma na koncie jeden solowy album pt. "Już nie zapomnisz mnie". Ponadto Dereszowska występowała w teledyskach zespołu De Mono oraz Buldog.

 • Unleashed nagrywa

  Wikingowie death metalu z Unleashed szykują nowy album.

 • "Singielka": Nikodem Rozbicki pomaga młodym artystom i produkuje dla nich... teledyski!

  Nikodem Rozbicki, czyli Igor z „Singielki” i Bartek z „Powiedz tak!”, nie ma wykształcenia aktorskiego, ale świetnie sprawdza się przed kamerą. Aktorstwo go fascynuje, ale jego największą pasją jest muzyka, realizacja teledysków i organizowanie tras koncertowych młodych artystów.

 • Marduk nagrywa

  Liderzy szwedzkiego black metalu z Marduk rozpoczęli nagrania nowej płyty.

 • Dereszowska nagrywa płytę

  ..."W sierpniu wchodzę do studia i będę nagrywała płytę. To będzie mój pierwszy całkowicie solowy projekt. Wcześniej nagrywałam już z zespołem Machina del Tango, wspólnie koncertujemy od lat(...) nagrać płytę" - tłumaczy Dereszowska. Dereszowska ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie w klasie fortepianu. Od lat współpracuje z teatrem muzyczny Buffo w Warszawie. Wystąpiła w teledyskach...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Dereszowska nagrywa płytę

  ..."W sierpniu wchodzę do studia i będę nagrywała płytę. To będzie mój pierwszy całkowicie solowy projekt. Wcześniej nagrywałam już z zespołem Machina del Tango, wspólnie koncertujemy od lat(...) Miłość", czy "Złotopolscy". Dereszowska ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie w klasie fortepianu. Od lat współpracuje z teatrem muzyczny Buffo w Warszawie. Wystąpiła w teledyskach grupy De...

 • Leaves' Eyes nagrywa

  Niemiecko-norweska grupa Leaves' Eyes rozpoczęła nagrania nowego albumu.

 • Cleo nie była na wakacjach od 6 lat! Zatraciła granice?

  Joanna Klepko (36 l.) od kilku lat jest jedną z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Artystka rocznie gra ponad 200 koncertów, nagrywa teledyski i nowe piosenki. Teraz wyznała, że nie była na wakacjach od 6 lat!

 • Apocalyptica: Tragiczna śmierć filmowej gwiazdy

  W kwietniu 2015 roku ukaże się nowa płyta Apocalyptiki - "Shadowmaker". Finowie pokazali właśnie teledysk do tytułowego utworu.

Zdjęcia na temat: nagrywała teledysk
Wideo na temat: nagrywała teledysk
 • Natalia Kukulska nie do poznania w nowym klipie!

  Natalia Kukulska (41 l.) na początku stycznia po raz trzeci została mamą. Piosenkarka przyznała, że ciąża to był dla niej wspaniały czas, który wykorzystała bardzo aktywnie. Koncertowała niemal do porodu, jurorowała w "The Voice of Poland" i nagrywała nową płytę. Teraz Kukulska postanowiła podzielić się efektami swojej pracy, zamieszczając w sieci teledysk do najnowszej piosenki pt. "Kobieta