• Informacje na temat:

  nagrywania sceny

Artykuły na temat: nagrywania sceny
 • Klęska Emseraldy Godlewskiej! Żenujące sceny podczas gali FAME MMA 5!

  Podczas piątek gali FAME MMA Esmeralda Godlewska kolejny raz odniosła sromotną klęskę w oktagonie. Tym razem na łopatki rozłożyła ją Ewelona - była uczestniczka reality show "Warsaw shore".

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Krawczyk nagrywa z zespołem Weekend?

  Sukces piosenki "Ona tańczy dla mnie" w życiu Radka odmienił wszystko. Właśnie przygotowuje się na poważnie do występu z nestorem polskiej sceny muzycznej. "Pewnego dnia razem z Markiem Sierockim udzielaliśmy wywiadu i na pytanie, z kim widziałby mnie w duecie, odpowiedziałem, że z Krzysztofem Krawczykiem. Dlaczego nie warto spróbować" - wyjawił lider Weekendu. Dziennikarzowi spodobał się ten...

 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

 • Adam Fidusiewicz szczerze o kontrowersyjnych scenach

  Adam Fidusiewicz (33 l.) opowiedział o kulisach nagrywania scen łóżkowych w "Na Wspólnej".

 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.

 • Skrzynecka nagrywa płytę

  ...scenie Katarzynę można już oglądać w warszawskim Teatrze Bajka w spektaklu "Sztuka kochania, czyli sceny dla dorosłych", który wyreżyserował Krzysztof Jasiński, a aktorce partneruje Piotr Gąsowski...

 • "Gra o tron": Problemy ze statystami

  Popularny serial "Gra o tron" wrócił do pięknego chorwackiego Dubrownika nad Morzem Adriatyckim, ale producenci mają problem, bowiem statyści są... za wysocy. Potrzebnych jest aż dwa tysiące ludzi.

 • Małgorzata Kożuchowska: wróciły wspomnienia z porodu

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) zwykle niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale teraz zrobiła wyjątek. Sceny, jakie nagrywała w serialu, przypomniały jej własny poród. Był bardzo emocjonalny.

 • Mainstream da się lubić. Przegląd 10 polskich płyt rapowych, które pojawią się w 2015 roku

  Na początku stycznia zaprezentowaliśmy wam dziesięciu świetnie rokujących raperów, którzy w tym roku powinni zrobić duży krok w przód, jeśli chodzi o docenienie. Dzisiaj za to zabieramy was z podziemia i przenosimy się do głównego nurtu, który w 2015 będzie miał nam sporo do zaoferowania.

Wideo na temat: nagrywania sceny
Dyskusje na temat: nagrywania sceny