• Informacje na temat:

  nagrywaniu

Artykuły na temat: nagrywaniu
 • Kora wróciła do nagrywania

  Po długiej przerwie zawodowej Kora (66 l.) zaczęła nagrywać nowe piosenki. Użyczyła też swego głosu w reklamie z ważnym przesłaniem.

 • "Must Be The Music": Paulina Sykut nagrywa płytę!

  Prowadząca program "Must Be The Music" Paulina Sykut-Jeżyna nagrywa, od dawna zapowiadaną, solową płytę.

 • Jessica Ziółek zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że to się nagrywa!

  ​Jessica Ziółek (21 l.) i Arkadiusz Milik (22 l.) od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwy związek. Partnerka piłkarza opowiadała ostatnio o tym w telewizji. Na początku zaliczyła jednak małą wpadkę, bowiem nie wiedziała, że jest już nagrywana!

 • Marduk nagrywa

  Liderzy szwedzkiego black metalu z Marduk rozpoczęli nagrania nowej płyty.

 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  Anna Dereszowska, czyli niezapomniana starsza posterunkowa Kalina ze "Złotopolskich", wraz z zespołem Machina del Tango rozpoczęła prace nad kolejnym albumem. Na krążku znajdą się covery utworów promujących m.in. filmy "Vabank", "GoldenEye" oraz "Kabaret".

 • Unleashed nagrywa

  Wikingowie death metalu z Unleashed szykują nowy album.

 • Krzysztof Cugowski nie chce nagrywać z synami!

  Krzysztof Cugowski (65 l.) na pierwszym miejscu wciąż stawia karierę... własną!

 • Anthrax nagrywa

  Thrashmetalowcy z amerykańskiego Anthrax w pocie czoła pracują nad nową płytą.

 • Agnieszka Włodarczyk nagrywa płytę! Z DJ Adamusem!

  Nie można powiedzieć, że kariera Agnieszki Włodarczyk (35 l.) rozwija się. Jest wręcz przeciwnie! Celebrytka nie dostaje zbyt wielu zawodowych propozycji. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęła współpracę z… DJ Adamusem. Jako że w aktorstwie nie idzie Adze najlepiej, skupiła się na innej płaszczyźnie i wkrótce nagra z muzykiem płytę! Pojawił się już ich wspólny singiel „Such a Shame”, ale to wciąż za mało. Myślicie, że Włodarczyk spełni swoje marzenie i wróci na szczyt? Z...

 • Leaves' Eyes nagrywa

  Niemiecko-norweska grupa Leaves' Eyes rozpoczęła nagrania nowego albumu.

Zdjęcia na temat: nagrywaniu
Wideo na temat: nagrywaniu
 • Basia Kurdej-Szatan tłumaczy się z filmików nagrywanych po alkoholu

  Basia Kurdej-Szatan lubi "wyraźnie zmęczona" nagrywać filmiki i wrzucać je do sieci. Nasz reporter zapytał ją wprost, czy ma problem z alkoholem? Co odpowiedziała?

 • Pina

  "Pina" nie jest biografią zmarłej przed dwoma laty choreografki Piny Bausch. To raczej hołd złożony przez Wima Wendersa jej twórczości i hymn na cześć sztuki. W subtelnym, wyciszonym filmie niemiecki twórca staje w obronie najdelikatniejszych wartości - uczuć, piękna, szacunku dla drugiego człowieka. Reżyser zarejestrował najważniejsze przedstawienia artystki - "Święto wiosny", "Vollmond" i "Café Müller". Poprosił członków jej zespołu o wykonanie części układów na ulicach niemieckiego...

 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  Anna Dereszowska wraz z zespołem Machina del Tango rozpoczęła prace nad kolejnym albumem

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...

Dyskusje na temat: nagrywaniu
 • Re: "Pierwsza miłość": odcinek 2965.

  Czy jest ktoś normalny w tym kraju i postawi się nagrywaniu tak debilnych filmów ???. Jakim trzeba być DZBANEM aby nagrywać takie pierdoły w XXI wieku !!!!!!

 • Re: Daria "Dusia" Trafankowska: Zwyczajnie dobry człowiek

  Poznałem ją kiedyś osobiście na nagrywaniu programu dla dzieci "Szalone Liczby". Rzeczywiście bardzo ciepła osoba. Miała bardzo dobre podejście do dzieci, nie tylko na ekranie. Pamiętam jak jeden z uczestników programu był bardzo zdenerwowany, przerwała nagranie aby go przytulic i uspokoić, nawet kupiła mu za swoje pieniądze w studyjnym barze ciastko.

 • Re: "Prawo Agaty": Dębski zniknie z serialu?

  Niestety to własnie tak wygląda we wszystkich polskich filmach,to sa oszczednosci przy nagrywaniu dźwięku, porównując dżwięk z filmów zagranicznych i polskich od razu to widać,

 • Re: Telekamery Tele Tygodnia 2015: Kto dostał statuetkę, a kto strzelił gafę!

  PO OBEJRZENIU PANI BASI WE WKRĘCONYCH 2 DOSZŁAM DO WNIOSKU ŻE POWINNA ZOSTAĆ PRZY NAGRYWANIU REKLAM. TAKIEGO KOŁKA NIGDY NIE WIDZIAŁAM. NAWET NIE MA DO KOGO PORÓWNAĆ. MOŻE JEDYNIE DO RODOWICZ W RODZINIE ZASTĘPCZEJ. POWALAJĄCY BRAK TALENTU.

 • Re: "Ranczo": To już 10 lat!

  Aaa, nawet nie wiedziałam, że jakieś spotkanie z nimi było. Ale skoro 21.11 - czyli świeżo po nagrywaniu scen do 10 serii czyli faktycznie musi być wzruszająco. Mam nadzieję, że nie tylko scena jak wróci Lucy będzie wzruszająca, ale i kilka innych :) Bo zdecydowanie wolę tą bajkę w dworku niż Kusego w depresji z Segdą w roli głównej.

 • Re: "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Po pierwsze nie pisze sama tekstów, po drugie nie komponuje sama muzyki na swoją płytę, którą od a do z będzie zrobiona przez kogoś zupełnie innego. Byłem obecny przy nagrywaniu dwóch piosenek przez Julię i przyznam, że talentu nie ma za grosz. Julia otrzymuje gotowe piosenki, a najbliższa, którą wyda będzie o "kroplach" - zobaczycie. Nie dajcie się nabrać na te zabiegi marketingowe, a postawa

 • Re: Ojciec powraca

  a teraz jest przerwa w nagrywaniu?

 • Re: Rozwód Kiepskich?

  Długo czekałem na to aż Walduś wróci. Wszyscy aktorzy dobrze odgrywają swoje rolę ale Walduś nadaje temu serialowi jeszcze więcej uroku mam nadzieje że powstanie kolejnych kilkanaście serii tego serialu. Życzę wam powodzenia w nagrywaniu kolejnych serii!!!