• Informacje na temat:

  nagrywany odcinek

Artykuły na temat: nagrywany odcinek
Zdjęcia na temat: nagrywany odcinek
Wideo na temat: nagrywany odcinek
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1502.

  Ewa mówi Marcie i Arturowi, że całe wakacje spędzi z ojcem w Londynie. Walawska martwi się, że córka straciła do niej zaufanie i Piotr może to wykorzystać w walce o wyłączną opiekę nad dzieckiem. Łukasz ukrywa w rodzinnym domu Stellę. Dziennikarz nagrywa opowieść dziewczyny o tym, jak Berg handluje młodymi kobietami. Namawia prostytutkę na powtórzenie wszystkiego na policji, ale ona nie wierzy, że dostanie należytą ochronę. Mimo środków ostrożności bandyci ustalają miejsce pobytu Stelli....

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Zwiastun finałowego odcinka "Powiedz TAK!"

  rzuci cień na jej przyjaźń z Basią? Kogo wybierze Wiktor – Basię czy Justynę? Czy przyjaźń czwórki bohaterów przetrwa? Trzynasty, finałowy odcinek serialu "Powiedz TAK!" – we wtorek (24 maja

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

Dyskusje na temat: nagrywany odcinek
 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Ranczo to jest najlepszy film polski i mam nadzieję, że będzie nadal nagrywany i nam pokazywany!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Olaf (Radosław Brzoska) - przystojny ins...

  Osoba jest źle dopasowana do roli. Na zdjęciach w tle są widoczni trenerzy (wysportowani i dobrze zbudowani) z box'a w którym był nagrywany odcinek. Aktor wygląda jak osobą rozpoczynająca przygodę z aktywnością fizyczną, nie trener. Z ciekawości podniosę oglądalność serialu i zobaczę jak został w nim pokazany crossfit (i standardy ćwiczeń).