• Informacje na temat:

  naiwna

Artykuły na temat: naiwna
 • "Komisarz Alex": Odważny, bo naiwny

  ​Zrywał wiśnie, stróżował, strzygł żywopłoty. I marzył, że zostanie aktorem. - Aby marzenia się spełniały, trzeba mieć odwagę i spotykać ludzi, którzy nie podetną nam skrzydeł - mówi Krystian Wieczorek.

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland Krieger, reżyser "Wieku Adaline", próbuje zmierzyć się z tym melodramatycznym i niestety odrobinę...

 • Zakochany - i naiwny

  Łukasz zagląda do kancelarii - i pyta o swoją dziewczynę. A Budzyński rzuca mu zdziwione spojrzenie...

 • Bjork: Amerykanie nie powinni być zaskoczeni 11 września

  Pochodząca z Islandii gwiazda w wywiadzie dla francuskiego dziennika "Liberation" stwierdziła, że Stany Zjednoczone nie powinny być zaskoczone atakiem terrorystycznym z września 2001 roku.

 • Zakochany czy... naiwny?

  Kolejne spotkanie z "M jak Miłość" już 7 stycznia... Jakie przygody spotkają bohaterów w nowym roku?

 • "Samba" : Walka o przetrwanie

  Francuscy pracownicy opieki społecznej próbują za wszelką cenę pomóc emigrantom z różnych stron świata i powstrzymać deportację. Taki jest punkt wyjścia najnowszego filmu francuskiego duetu reżyserskiego: Olivier Nakache i Eric Toledano.

 • Byłam naiwnym dzieckiem

  W pierwszej serii była nieco naiwnym dzieckiem. Teraz Marysia to jednak ktoś dużo poważniejszy - mówi Olga Frycz.

 • "Paddington" : Pod futrem

  "Paddington" Paula Kinga to wzór idealnego prezentu: będącego świetnym produktem, opartym na najlepszych wzorcach i wykonanym z precyzją, a przy tym pełnego ciepła, podarowanego od serca albo chociażby z sercem.

 • "Jestem naiwny jak Boczek"

  Dariusz Gnatowski , który szerokiej publiczności znany jest z roli Boczka w "Świecie według Kiepskich", przyznaje, że pod jednym względem jest podobny do granej przez siebie postaci.

 • Magdalena Stużyńska: Rozumiemy się bez słów

  Przez cztery serie bardzo się zżyły i zgrały ze sobą. Serial odniósł sukces, nie tylko wśród damskiej części widowni, więc wszystko na to wskazuje, że "Przyjaciółki" pojawią się na małym ekranie także w następnym sezonie.

Zdjęcia na temat: naiwna
Wideo na temat: naiwna
 • "Barwy szczęścia": Zakochana i naiwna?

  Zakochana, wrażliwa – Angela wierzy w każde słowo Roberta… Jaką cenę zapłaci za swoją naiwność? Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia"!

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • "Barwy szczęścia": Józek i Julita. Kulisy

  - Józek to bardzo szczery chłopak, bardziej taki naiwny - musiał się nauczyć takiego wielkomiejskiego myślenia - mówi Patryk Pniewski. (...) Józek szuka takiej kobiety przy której będzie czuł spokój i takie opanowanie; która go trochę sprowadzi na ziemię - dodaje. Jak rozwinie się wątek Józka i Julity w serialu? Zobaczcie, co na ten temat mówią aktorzy: Patryk Pniewski i Katarzyna Sawczuk.

 • Wszystko

  Nieromantyczna komedia o romantycznej miłości, szczerej i największej, ale rozkosznie naiwnej i nieporadnej. ON ma 17 lat i spędza dni na myśleniu o Monice, swojej sąsiadce z podwórka. Niestety Monika jest już z kimś związana i ON będzie musiał bardzo się postarać, zanim ona zobaczy w nim kogoś więcej, niż partnera na jedną noc. Wszystko to pierwszy polski film finansowany przez internautów. Reżyser Artur Wyrzykowski zebrał środki potrzebne do realizacji poprzez stronę wszystko.net. Główne...

Dyskusje na temat: naiwna