• Informacje na temat:

  najbardziej

Artykuły na temat: najbardziej
 • "Kod genetyczny": Najbardziej kontrowersyjny TVN

  ​"Kod genetyczny" to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta, zbrodnia i zakazana miłość. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? W główne role wcielą się Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Reżyserem 8-odcinkowej produkcji jest reżyser filmowy Adrian Panek.

 • Angelina Jolie najbardziej podziwianą kobietą

  Aktorka Angleina Jolie została uznana za najbardziej podziwianą kobietą na świecie. W plebiscycie pokonała młodziutką aktywistkę, Malalę Yousafzai.

 • Anna Dymna chce pomóc najbardziej potrzebującym! Sytuacja jest tragiczna!

  Anna Dymna (68 l.) choć nieuchronnie zbliża się do siedemdziesiątki, to nie ma zamiaru zwalniać tempa. W jej głowie właśnie pojawił się nowy pomysł na to, jak pomóc tym najbardziej potrzebującym.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Boża podszewka": Najbardziej kontrowersyjny serial TVP?

  Pierwszy odcinek "Bożej podszewki" został wyemitowany ​23 listopada 1997 roku. Serial od razu wywołał ogromny skandal obyczajowy. Urażeni widzowie protestowali pod biurem szefa TVP, domagając się przeprosin oraz zdjęcia serialu z anteny. Co wywołało w nich takie oburzenie?

 • Najbardziej znana babcia w Polsce

  W tym roku nie spędzę Dnia Babci ze swoimi wnukami - przyznaje Teresa Lipowska, aktorka grająca najbardziej znaną babcię w Polsce w serialu "M jak miłość".

 • Robert Koszucki: Za kim tęskni dziś najbardziej?

  Od kilku tygodni Robert Koszucki (42 l.) zachwyca w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Kciuki za przystojnego aktora trzymają mocno żona Karolina i córeczka Lea (14 l.). Jest jednak jeszcze ktoś, kogo Robert bardzo chciałby zobaczyć któregoś dnia na widowni...

 • Najbardziej obrzydliwy występ w historii "Mam talent"

  W "Mam talent" wyemitowano kolejny pożałowania godny występ, reklamowany jako najbardziej obrzydliwy w historii show.

 • Sopot Match Race - najbardziej widowiskowe regaty w kraju

  Jedne z najbardziej widowiskowych regat w kraju – Sopot Match Race – to dawka niezwykłych emocji dla miłośników prestiżowych sportów wodnych, którzy jak co roku mieli okazję podziwiać szybkie jachty i celebrować zwycięstwo przy kieliszku szampana.

 • "Annabelle" najbardziej kasowym horrorem roku

  Horror "Annabelle" przekroczył próg 150 mln dolarów wpływów w światowym box office. "Wszyscy uwielbiają przyprawiającą o gęsią skórkę laleczkę" - oświadczyli zachwyceni wynikiem twórcy filmu. Raczej nie zgodzą się z nimi francuscy widzowie, obraz został wycofywany z tamtejszych kin.

Zdjęcia na temat: najbardziej
Wideo na temat: najbardziej
Dyskusje na temat: najbardziej