• Informacje na temat:

  najbardziej nieudane operacje plastyczne

Artykuły na temat: najbardziej nieudane operacje plastyczne
 • Krzysztof Ibisz nie miał szczęścia w miłości! Teraz też ślubu nie będzie!

  .... Ale też trzeba przyznać, że na nikim garnitur nie leży tak doskonale jak na Ibiszu, nikt nie ma tak zadbanej sylwetki, jak on. Setki razy słyszał, że wstrzykuje sobie botoks, robi operacje plastyczne(...) Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi i studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.  Dziś Krzysztof Ibisz jest najbardziej rozpoznawalną...

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • ....  W jednej z gazet stwierdziła, że jej mroczny wizerunek to efekt makijażu i programu do retuszu zdjęć. Przyznała, że miała jedynie trzy operacje plastyczne. Najbardziej zależało jej na zmniejszeniu...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • "Ostry dyżur": 25 lat minęło...

  ...pamiętać go również z seriali "Przystanek Alaska" czy "It Takes Two".   Kiedy pojawił się w "Ostrym dyżurze" był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Za udział w trzech sezonach serialu(...) skorzysta z pomocy chirurga plastycznego... Prywatnie aktorka jest żoną Keitha Lieberthala i mamą synka Kierana. 8 czerwca skończyła 53 lata.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Diagnoza: Rak piersi! Gwiazdy walczyły z chorobą

  ...się również jej matka, Nancy Priddy. Lekarze zaproponowali jej chemioterapię lub zabieg mastektomii. Aby zminimalizować ryzyko nawrotu choroby, zdecydowała się usunąć obie piersi. - Najbardziej(...). - Sytuacja, w jakiej się znalazłam, jest dramatyczna. Mam 36 lat i dwie cudowne córeczki. Mam też bardzo agresywnego raka piersi... Nowotwór chce mnie zabrać w chwili, kiedy jestem najbardziej potrzebna...

 • Nikt nie rozumie tego filmu

  W głosowaniu na najbardziej "niezrozumiałą produkcję wszech czasów" zwyciężył obraz "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem w roli głównej. Najwyraźniej thriller o kobieciarzu nękanym koszmarami jest zbyt ambitny dla przeciętnego widza.

 • "Przyjaciele": Recepta na sukces

  Kiedy w 1994 roku Marta Kauffman i David Crane zdecydowali się wdrożyć w życie swój serialowy projekt, nie mieli jeszcze pojęcia, że stworzą jeden z najbardziej udanych i najsłynniejszych sitcomów na(...) były miłość i przyjaźń. Widzowie chcieli i nadal chcą wierzyć, że zbudowanie tak szczerej relacji w zakłamanym, zdominowanym przez pieniądze i seks świecie, jest jak najbardziej możliwe...

 • Wdowa, skandalistka, czasem artystka

  Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Orange Warsaw (28-29 sierpnia) będzie Courtney Love, która przyjedzie do Warszawy ze swoim zespołem Hole. 46-letnia wokalistka uważana jest za najbardziej kontrowersyjną kobietę w historii rocka. Zasłużyła?

Dyskusje na temat: najbardziej nieudane operacje plastyczne