• Informacje na temat:

  najbardziej przystojni

Artykuły na temat: najbardziej przystojni
 • Filip Bobek: Można być bardzo przystojnym i mieć odpychającą aurę

  ...smaczne. Wydawało mi się to najbardziej naturalne na świecie, że oboje dorośli potrafią gotować. Moje kulinarne początki na studiach były dość trudne, jednak wreszcie odnalazłem ten luz w kuchni i po prostu...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Barwy szczęścia": Sambor Czarnota - przystojny idealista

  ...aktora. Oby nasz wątek był jak najbardziej skomplikowany - tego sobie życzę. Rozmawiał Kuba Zajkowski...

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Najbardziej prawy prawnik

  Na pierwszym miejscu naszego Wielkiego Serialowego Plebiscytu na najbardziej prawego prawnika znalazła się (fanfary!) kancelaria Dębski, Gawron, Przybysz z "Prawa Agaty". Nic dziwnego, serial święci triumfy, a jego wierni fani już nie mogą się doczekać dalszych losów Agaty, które na antenę trafią we wrześniu! Tuż za nią uplasowali się Magda Miłowicz i Piotr Korzecki z "Magdy M.", a pierwszą...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

 • Poszła w tango z przystojnym Włochem!

  ...i pełen namiętności spektakl, w którym emocje na scenie podniosą temperaturę na widowni. Występujący w nim aktorzy tańczą w rytm najbardziej znanych utworów Astora Piazzolli, legendarnego argentyńskiego...

 • "Przeminęło z wiatrem": Mija 75 lat od premiery

  Dokładnie 75 lat temu na ekrany amerykańskich kin trafiło "Przeminęło z wiatrem" - jedna z najbardziej dochodowych produkcji w historii kina z głównymi rolami Vivien Leigh i Clarke'a Gable'a.

 • Wybierz najbardziej hożego doktora!

  Wybierz najbardziej urodziwego lekarza/lekarkę/zespół medyków z twojego ulubionego serialu! W naszym plebiscycie nie ujęliśmy wszystkich przystojnych doktorków. Przedstawiamy wam subiektywny ranking(...) na najbardziej hożego serialowego lekarza!

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

Zdjęcia na temat: najbardziej przystojni
Wideo na temat: najbardziej przystojni
Dyskusje na temat: najbardziej przystojni
 • Re: "M jak miłość": Miłość, rozpacz i... rozstanie?

  Niech odejdą Mroczki dwaj najbardziej przystojni lowelasy utalentowani aktorzy których nikt nie chce zatrudnić do innego serialu lub filmu dramat Zduńskich co z nimi będzie jak się skończy serial M jak miłość !!!

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  Serial cudowny, uwielbiam. Inny niż te nasze gnioty. Oparty na historii, piękne kostiumy, muzyka... przystojni mężczyzni i piękne kobiety. Którą postać najbardziej lubicie lub kto wam się podoba?

 • Re: William Levy gra na trzy fronty?

  A czy myslisz ze on by na Ciebie spojrzal? Prosze Cie... NA szczescie we Francji sa jesczze lepsi, nie tylko przystojni a z wielka klasa, kasa i elegancja. To, co wueilbial najbardziej :))) najlepsi kochankowie swiata...

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Jak najbardziej , zprzyjemnoscia obejrze Ich w wielikch produkcjach.Sa sto razy lepsi od polwy naszych aktorow z dyplomem!Jestem za Mroczkami.Dobrze graja,sa przystojni,wysportowani,pieknie tancza,sympatyczni ,woda sodowa im nie uderzyla do glowy,nie rozbija malzenstw,ani nie maja nieslubnych dzieci.bardzo lubie Ich i szanuje. DURAK

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Jak najbardziej , zprzyjemnoscia obejrze Ich w wielikch produkcjach.Sa sto razy lepsi od polwy naszych aktorow z dyplomem!Jestem za Mroczkami.Dobrze graja,sa przystojni,wysportowani,pieknie tancza,sympatyczni ,woda sodowa im nie uderzyla do glowy,nie rozbija malzenstw,ani nie maja nieslubnych dzieci.bardzo lubie Ich i szanuje.

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Jak najbardziej , zprzyjemnoscia obejrze Ich w wielikch produkcjach.Sa sto razy lepsi od polwy naszych aktorow z dyplomem!Jestem za Mroczkami.Dobrze graja,sa przystojni,wysportowani,pieknie tancza,sympatyczni ,woda sodowa im nie uderzyla do glowy,nie rozbija malzenstw,ani nie maja nieslubnych dzieci.bardzo lubie Ich i szanuje. a skąd wiesz, że nie mają nieślubnych dzieci, czy nie robili