• Informacje na temat:

  najbardziej strzeżone

Artykuły na temat: najbardziej strzeżone
 • Elżbieta Jaworowicz: Dlaczego tak pilnie strzeże swojego życia prywatnego?

  ...z najbardziej wpływowych i lubianych kobiet telewizji, nie znaczy, że nie ma wrogów. Kilka lat temu powstało nawet stowarzyszenie osób, które czuły się przez nią skrzywdzone. W 27-letniej historii...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Coraz bliżej do narodzin dziecka książęcej pary Meghan i Harry'ego. Bukmacherzy przewidują imię

  Pomimo zbliżającego się terminu narodzin dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego wciąż jego imię pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą. Bukmacherzy zdecydowali się jednak na wskazanie najbardziej prawdopodobnych imion.

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Agnieszka Wagner: Chce pozostać tajemnicza!

  Agnieszka Wagner (48 l.) nie bez powodu określana jest mianem jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Bez wątpienia jest najbardziej tajemnicza. Dlaczego tak pilnie strzeże swojej prywatności?

 • Najbardziej patriotyczne filmy

  "Waleczne serce - Braveheart" , przebojowy film Mela Gibsona, został uznany za najbardziej patriotyczny obraz w historii. Głosowanie odbyło się podczas trwających właśnie w Portugalii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Udział w ankiecie wzięła ekipa reprezentacji Anglii.

 • "Żywe trupy": Małe osiedle zaatakowane przez zombie!

  Małe osiedle w Senoi (Karolina Płd.) ma tytuł najbardziej strzeżonego sąsiedztwa na świecie. Nic dziwnego. W końcu powstaje tam jeden z najpopularniejszych obecnie seriali USA.

 • Film o Chodorkowskim na Planete Doc

  Głośny dokument "Chodorkowski" Cyrila Tuschiego o Michaile Chodorkowskim - byłym szefie naftowego giganta Jukos, najbardziej strzeżonym więźniu politycznym Rosji skazanym w zakończonym niedawno procesie na 14 lat łagru za rzekomą kradzież 218 milionów ton ropy z własnej firmy, znajdzie się w programie tegorocznego festiwalu Planete Doc.

 • "Druga szansa": Śmierć, która wstrząsnęła fanami

  Najbardziej strzeżona serialowa tajemnica tego lata wyszła na jaw – Marcin nie żyje! Czy po jego śmierci Monika Borecka ma jeszcze szansę na szczęście?

 • Craig David w duecie ze Stingiem

  W tajemnicy przed dziennikarzami Craig David, jeden z najbardziej obiecujących brytyjskich wokalistów, nagrał piosenkę w duecie ze Stingiem. Utwór trafi na jego kolejną płytę i prawdopodobnie zostanie wydany na singlu.

Wideo na temat: najbardziej strzeżone
 • Piąta władza

  Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i Daniel Domscheit-Berg (Daniel Brühl) rozpoczynają działalność w internetowym podziemiu jako obserwatorzy światowego establishmentu. Projektują serwis, który umożliwia użytkownikom publikację ściśle tajnych danych, rzucając światło na pilnie strzeżone tajemnice rządów i międzynarodowych korporacji. W krótkim czasie ujawniają więcej szokujących faktów, niż tradycyjne media w ciągu wielu lat. Sytuacja zagęszcza się, gdy Assange i Berg zyskują dostęp do...

 • Tower Heist. Zemsta cieciów

  BEN STILLER i EDDIE MURPHY to gwiazdy najnowszej komedii akcji "Tower Heist: Zemsta cieciów", filmowej opowieści o grupie pracowników fizycznych, którzy oszukani przez 'grubą rybę' z Wall Street na własną rękę próbują wyrównać z nim rachunki. Ta grupa to zespół obsługi luksusowego apartamentowca przy Central Park zwanego 'The Tower', a 'gruba ryba' to miliarder, który zdefraudował pieniądze składane przez nich na emeryturę. Taka rażąca niesprawiedliwość musi być pomszczona - pracownicy...

 • Green Hornet 3D

  Green Hornet 3D to historia Britta Reida /Seth Rogen/, syna szanowanego magnata medialnego z Los Angeles, który prowadzi bezużyteczne życie playboya, do chwili, kiedy dowiaduje się, że jego ojciec /Tom Wilkinson/ ginie w tajemniczych okolicznościach pozostawiając mu swoje imperium. Wkrótce po tym zdarzeniu, Britt, początkowo niechętnie, nawiązuje znajomość z jednym z najbardziej kreatywnych pracowników ojca, Kato (Jay Chou) i wspólnie z nim zaczyna dostrzegać szansę na zrobienie w życiu...