• Informacje na temat:

  najbardziej strzeżone dziecko w

Artykuły na temat: najbardziej strzeżone dziecko w
 • Coraz bliżej do narodzin dziecka książęcej pary Meghan i Harry'ego. Bukmacherzy przewidują imię

  Pomimo zbliżającego się terminu narodzin dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego wciąż jego imię pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą. Bukmacherzy zdecydowali się jednak na wskazanie najbardziej prawdopodobnych imion.

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Zaczęło się od skandalu. Gdy się poznali, miał żonę i dziecko!

  ...: "Dziecko będzie dla ciebie najważniejsze. A macierzyństwo pomaga kobiecie wykrzesać energię, dzięki której jest w stanie wszystko pokonać". Pierwsze dwa lata po urodzeniu Antosia nie były jednak(...) z partnerów powinie się noga, to oboje mają okazję się sprawdzi - Najbardziej dramatyczne chwile dużo bardziej zbliżyły mnie do Piotra niż te, kiedy sobie ćwierkamy - mówi otwarcie. Ich miłość ewoluuje...

 • Osobisty portret Beyoncé

  Plotki nie powinny wpływać na odbiór muzyki, głosu i sztuki - mówi Beyoncé Knowles w dokumencie "Beyoncé: Życie to tylko sen", będącym osobistym portretem tej jednej z najbardziej pożądanych artystek świata.

 • "Druga szansa": Śmierć, która wstrząsnęła fanami

  Najbardziej strzeżona serialowa tajemnica tego lata wyszła na jaw – Marcin nie żyje! Czy po jego śmierci Monika Borecka ma jeszcze szansę na szczęście?

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (26-28 września) w kinach debiutuje sześć filmów, które zadowolić powinny najbardziej wybredne gusta. Wybierać będzie można pomiędzy sensacyjnym obrazem "Włoska robota" , komediami "Teściowie" oraz "Małolaty u taty" , dreszczowcem "Ciśnienie" , polskim komediodramatem "Żurek" oraz melodramatem "Daleko od nieba" .

 • ..."RSŻ" już wie, kto fanom przypadł do gustu najbardziej. Rozpoczęły się nagrania i prowadząca Marta Manowska odwiedza teraz rolników i ewentualnie rolniczki, którzy zakwalifikowali się do programu. Kto...

 • Wdowa, skandalistka, czasem artystka

  Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Orange Warsaw (28-29 sierpnia) będzie Courtney Love, która przyjedzie do Warszawy ze swoim zespołem Hole. 46-letnia wokalistka uważana jest za najbardziej kontrowersyjną kobietę w historii rocka. Zasłużyła?

 • Wiemy, o czym jest książka Chylińskiej

  Choć pierwsza publikacja piosenkarki za chwilę trafi do księgarń, jej tytuł i treść to najpilniej strzeżone sekrety ostatnich miesięcy. Mimo że w mediach głośno o literackim debiucie Agnieszki(...) Wydawnictwa Pascal, które wydaje książkę Chylińskiej. Usłyszeliśmy kolejne pochwały: "Najbardziej interesujące jest to, do kogo skierowana jest ta pozycja. Szykuje się wielkie zaskoczenie... Podczas...

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (22-24 sierpnia) w kinach debiutuje aż sześć filmów! Z oferty dystrybutorów zadowoleni powinni być zarówno miłośnicy pełnych akcji opowieści ( "Łzy słońca" ), dreszczowców ( "Intacto" ), filmów s-f ( "Kuloodporny" ), a także komedii ( "Formuła" , "Ciało" ). Dzieci zapewne ucieszy premiera animacji "Sindbad: Legenda Siedmiu Mórz" .