• Informacje na temat:

  najbardziej sympatyczne pary

Artykuły na temat: najbardziej sympatyczne pary
 • Ranking par w polskim show-biznesie

  Które pary polskiego show-biznesu są najbardziej utalentowane, rozpoznawalne, sympatyczne?

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "Dexter": Pokonał śmierć

  Rolą sympatycznego mordercy przeszedł do historii telewizji. – Zdaję sobie sprawę, że „Dexter” pojawi się w pierwszym zdaniu mojej biografii – żartuje Michael C. Hall.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Olga Borys i Wojciech Majcharzak: Dopiero z Mirą życie nabrało sensu

  Olga Borys (44 l.) i Wojciech Majchrzak (49 l.) są jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Dwanaście lat temu, po długim czasie oczekiwania, spełniło się ich największe marzenie...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Wreszcie wezmą ślub?

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show biznesu. Przez pierwszych kilka lat swojego związku bardzo dbali o to, by nikt nie dowiedział się, co tak naprawdę ich łączy. Dopiero kiedy na świat przyszli ich synowie bliźniacy, okazało się, że są... rodziną! Joanna, dla której najważniejszą osobą na świecie była nieżyjąca już babcia, bardzo cię cieszy, że...

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Zostanie Ewą Mostowiak?

  ...najbardziej. Swatają ich dzieci - Mateusz (Krystian Domagała - przyp. aut.) i Antek (Jakub Jankiewicz - przyp. aut.), tata Ewy oraz rodzice Marka też chcieliby, żeby zostali parą. Sygnałów wskazujących(...) bohaterce, porównują, zastanawiają, czy pasuje do rodziny. "M jak miłość" cały czas ma taką oglądalność? Niesamowite, nie wiedziałam. W ogóle tego nie odczuwam. Widzę bardzo sympatyczne uśmiechy ludzi...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?