• Informacje na temat:

  najbardziej znane teledyski

Artykuły na temat: najbardziej znane teledyski
 • Sara May zachwycona teledyskiem Dody

  Sara May stara się wykreować na osobę "bezkompromisową", otwarcie krytykującą "zakłamany show-biznes", obrażając na swoim blogu najbardziej znane polskie gwiazdy. Ostatnio jednak zdobyła się na pozytywne słowa pod adresem nowego teledysku Dody do utworu "Bad Girls": "Jak wiecie daleka jestem od uskuteczniania dupolistwa, ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że teledysku na tak wysokim poziomie...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • "rodzinka.pl": Młode gwiazdy "rodzinki.pl" zatańczą w nowym show TVP

  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", przygotowują się do udziału w nowym programie TVP zapowiadanym jako najnowocześniejsze na świecie show taneczne. W "Dance dance dance" młodzi aktorzy wystąpią jako para wykonująca układy znane z popularnych teledysków.

 • "Gwiazda rocko polo" Sławomir "Megiera": W roli głównej Ewa Kasprzyk

  "Megiera" to debiutancki teledysk przedstawiającego się jako "gwiazda rocko polo" Sławomira. W klipie zagrali znani aktorzy.

 • Paweł Rak (38 l.) znany jako Popek to jedna z najbardziej barwnych postaci show-biznesu. Znany jest z kontrowersyjnych, często wulgarnych wypowiedzi oraz z ze swojego groźnego wyglądu. Okazało się, że prócz gangsterskiego stylu życia, raper ma także gołębie serce. Ale wygląda na to, że tylko deklarował swoją pomoc innym. I na słowach miało się zakończyć.

 • Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Jeszcze w marcu odbędzie się premiera klipu "Sin Usar Palabras / Bez słów" do duetu włoskiej wokalistki Lodoviki Comello i Szymona Chodynieckiego znanego do niedawna z grupy South Blunt System.

 • "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk rzuci aktorstwo dla śpiewania?

  ...wszystkie terminy koncertowe były już zajęte. Oprócz tego mieliśmy problem, aby przedostać się do radia. Robiłem to więc własnym sumptem, bo jestem najbardziej znany dzięki aktorstwu. Musi minąć...

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy

 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, ale - jak oszacował jeden z tabloidów - zarabia ponad milion złotych rocznie i jest najbardziej pożądaną przez reklamodawców polską influencerką. Jej profil na Instagramie śledzi bowiem aż 1,1 miliona obserwatorów, a pierwszy teledysk, który umieściła na YouTubie miał kilka milionów odsłon! - Nie osiągnęłam sukcesu z dnia na dzień. Od dawna ciężko pracuję...

 • Jeden Osiem L powraca po latach

  Teledysk do utworu "Znów to mam" oraz płyta podsumowująca 10 lat działalności grupy to nowości, jakie przygotowało Jeden Osiem L dla swoich fanów po siedmioletniej przerwie.