• Informacje na temat:

  najbliżej nowego

Artykuły na temat: najbliżej nowego
 • Tłum przeciskał się obok mnie próbując dostać się jak najbliżej niczym wygłodniała zwierzyna widząca odrobinę jedzenia po wielu dniach głodu. Miałem wrażenie,...

 • Film o rotmistrzu Pileckim ukończony

  Filmowcy ukończyli pracę przy fabularyzowanym dokumencie o rtm. Witoldzie Pileckim. Publiczność zobaczy obraz we wrześniu. Premiera zbiegnie się z 75. rocznicą deportacji Pileckiego do Auschwitz - poinformował w poniedziałek współtwórca obrazu Bogdan Wasztyl.

 • Dobry start "Pielęgniarek"

  W poniedziałek 31 marca o godz. 12.00 Polsat pokazał pierwszy odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego "Pielęgniarki". Premierowy odcinek oglądało średnio 639 tys. widzów! Serial był liderem pasma.

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • Zawsze warto

  ...mieszkaniu. Dorota wraca do pracy w banku. Szef dostrzega potencjał kobiety, widzi, że jej pasją jest informatyka. Mimo że chciałby mieć ją jak najbliżej, umawia Dorotę na spotkanie w centrali. Romans Marty i Jerzego Zajdla nadal kwitnie. Ale sprawa firmy jej nowego partnera pochłania Martę na tyle, że nie ma kompletnie czasu na rozkręcanie własnej kancelarii.

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • "Barwy szczęścia": Sadowscy mają powody do obaw! Nowy sąsiad da im w kość?

  W 2171. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 13 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Łukasz najpierw pozna nowego kochanka matki - Helmuta (Janusz Cichocki), którego Renia (Ewa Serwa) poznała w sanatorium - a zaraz potem dowie się, że apartament znajdujący się naprzeciwko jego mieszkania kupił Jaworski. Kaśka powie mężowi, że o Helmuta nie powinien się martwić, ale o nowego sąsiada...

 • Szukają nowego Elvisa

  W 11 miastach na całym świecie odbędą się przesłuchania kandydatów na "najlepsze wcielenie Elvisa Pesley'a". Zwycięzca programu nagra niepublikowany utwór "If I'd Only Bought Her Roses", którego współautorem był "Król Rock'n'Rolla".

 • Brakuje pieniędzy na film o Bogumile Wander i Krzysztofie Baranowskim

  ...sprzedać samochód i swoją 280-metrową willę w Konstancinie - ich dwie emerytury nie starczały bowiem na opłacenie rachunków. Nowego apartamentu para szukała w centrum Warszawy. "Powinno być blisko(...) centrum Warszawy, jak najbliżej rodziny. To jest rewolucja w naszym życiu, ale musimy przez to przejść. Im szybciej się to stanie, tym lepiej. Żeby mieć z czego żyć, sprzedaliśmy jeden samochód...

 • Posłuchaj nowego projektu Herbiego Hancocka!

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać obszernych fragmentów nowej płyty słynnego jazzowego pianisty Herbiego Hancocka - "The Imagine Project". Muzyk sięgnął po klasyki z dorobku m.in. Johna Lennona, Boba Dylana czy Petera Gabriela.

Wideo na temat: najbliżej nowego
 • "Zawsze warto": Odcinek 7.

  mieszkaniu. Dorota wraca do pracy w banku. Szef dostrzega potencjał kobiety, widzi, że jej pasją jest informatyka. Mimo że chciałby mieć ją jak najbliżej, umawia Dorotę na spotkanie w centrali. Romans Marty i Jerzego Zajdla nadal kwitnie. Ale sprawa firmy jej nowego partnera pochłania Martę na tyle, że nie ma kompletnie czasu na rozkręcanie własnej kancelarii.