• Informacje na temat:

  najbliżsi

Artykuły na temat: najbliżsi
Zdjęcia na temat: najbliżsi
Wideo na temat: najbliżsi
 • W najbliższą niedzielę startuje nowy serial HBO „Wataha”

  12 października odbędzie się premiera nowej produkcji HBO „Wataha”. Serial opowiada o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska oraz Aleksandra Popławska.

 • Zostań, jeśli kochasz

  Mia straciła wszystko. Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

 • Chris Brown najbliższe tygodnie spędzi za kratkami!

  17 marca Chris Brown stanął przed sądem w związku z oskarżeniami odnośnie pobicia swojej byłej dziewczyny, Rihanny. Pomimo starań adwokata, tym razem raper nie uniknie kary. Kilka najbliższych tygodni muzyk spędzi za kratkami. - Mam wątpliwości odnośnie zdolności bądź niezdolności pozwanego do pozostawania z daleka od kłopotów do czasu następnego przesłuchania. Zatem prośbę o przeniesienie go do innego programu odwykowego odrzucam - uargumentował sędzia. (CNN Newsource/x-news)

 • Zupełnie inny weekend

  Russell (Tom Cullen) to samotny mężczyzna mieszkający na 14 piętrze bloku w Nottingham. Jest człowiekiem skrytym, małomównym, nieśmiałym. Pracuje jako ratownik na pływalni, od czasu do czasu zapali sobie dla relaksu trawkę. Tylko najbliżsi przyjaciele wiedzą, że jest gejem. Pewnego wieczoru poznaje w klubie Glena (Chris New), całkowite swoje przeciwieństwo - chłopaka energicznego, gadatliwego, bezczelnego. Artystę, który nie chce się z nikim na dłużej wiązać. Wydaje się więc, że mężczyźni...

Dyskusje na temat: najbliżsi