• Informacje na temat:

  najbliżsi aktora

Artykuły na temat: najbliżsi aktora
 • Bohdan Łazuka: Wszystkie kobiety aktora

  Życie miłosne Bohdana Łazuki spokojnie mogłoby posłużyć jako scenariusz do filmu. Aktor ma za sobą cztery rozwody oraz wiele przelotnych miłostek. Jedna z tych historii miłosnych miała tragiczny koniec dla dziewczyny, którą w sobie rozkochał. Gwiazdor dowiedział się jednak o tym dopiero po latach...

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

 • Znany aktor Piotr A. usłyszał zarzut

  Równo trzy lata po incydencie Piotr A. usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego, "w którym inna osoba doznała obrażeń skutkujących naruszeniem czynności narządu ciała na czas powyżej 7 dni". Wniosek o ukaranie sprawcy wypadku złożyła była partnerka aktora, Weronika Rosati. Jak mówi portalowi fakt.pl prokurator Ewa Jałowiecka-Śliwa, aktor przyznał się do zarzucanego mu czynu, złożył...

 • Aktor Gregory Walcott nie żyje

  Gregory Walcott, gwiazdor kultowego filmu "Plan dziewięć z kosmosu" Eda Wooda, nie żyje. Aktor zmarł w piątek, 20 marca. Miał 87 lat.

 • Krzysztof Pieczyński pobity! Jest komentarz aktora!

  Krzysztof Pieczyński (60 l.) wdał się w bójkę, do której doszło na jednej z warszawskich ulic. Powód zaistniałej sytuacji wydaje się być absurdalny! Aktor do tej pory nie dowierza, że coś takiego miało miejsce.

 • Brytyjski aktor Nigel Terry nie żyje

  Znany brytyjski aktor Nigel Terry zmarł w wieku 69 lat. Przyczyną śmierci gwiazdora filmu "Excalibur" była rozedma płuc.

 • "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  ...- W odcinkach, które zobaczymy po wakacjach, będzie przeskok czasowy i potrzeba starszego aktora do tej roli. Mateusz się więc nie pojawi - powiedział "Faktowi" Rafał Krus -  menadżer Mateusza Króla. Nieoficjalnie mówi się, że aktor bał się zaszufladkowania. Śledząc wypowiedzi medialne aktora jasnym jest, że odejście Mateusza Króla z obsady serialu było kwestią czasu. - Udział w "Koronie...

 • Benedict Cumberbatch przeprasza za "kolorowych" aktorów

  Brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, znany między innymi z roli Sherlocka Holmesa, przeprosił za niefortunne określenie czarnoskórych kolegów. Użył go stając w ich obronie i znalazł się na celowniku politycznej poprawności.

 • Mikołaj Roznerski: Wiem, jak to jest być bezrobotnym aktorem!

  Na Żywo: Otrzymał pan Telekamerę rok po roku. Zaskoczenie? Mikołaj Roznerski: Jest to ogromna niespodzianka i bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Nagrody są super, ale bez nich też da się żyć. Uchodzi pan za najprzystojniejszego aktora. Jak pan odbiera takie opinie? - Ja sądzę zupełnie inaczej. I zawsze krępuje mnie rozmawianie o męskiej urodzie, więc może pomińmy ten temat.  Sukces...

 • Nie żyje brytyjski aktor Warren Clarke

  Brytyjski aktor Warren Clarke, znany z roli w "Mechanicznej pomarańczy" Stanleya Kubricka, nie żyje. Zmarł po "krótkiej chorobie" w wieku 67 lat.

Zdjęcia na temat: najbliżsi aktora
Wideo na temat: najbliżsi aktora
 • John Stamos trafi do więzienia?

  John Stamos trafi na pół roku do więzienia? W czerwcu br. aktor został aresztowany za dziwne zachowanie podczas prowadzenia auta. Badania w szpitalu wykazały, że aktor był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna po incydencie zgłosił się na 30-dniowy odwyk. Aktor obecnie utrzymuje, że czuje się dobrze i uwolnił się od nałogu. Jednak Stamos nie uniknie wyjaśnienia sprawy przed sądem. Los gwiazdy „Pełnej Chaty” ma rozstrzygnąć się w najbliższym czasie. Aktorowi grozi nawet 6 miesięcy więzienia.

 • Zostań, jeśli kochasz

  Mia straciła wszystko. Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

 • Musiał o egzaminach: "Nie miałem czasu się przygotować"

  Maciej Musiał nie rezygnuje z bycia zawodowym aktorem. Zamierza zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie w przyszłym roku, a najbliższe miesiące wykorzystać na przygotowanie się do egzaminów wstępnych. Jednocześnie aktor będzie studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

Dyskusje na temat: najbliżsi aktora
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Gwiazdy nad rozlewiskiem

  Jaki ma charakter wiedzą jego najbliżsi, bo to co opisują w gazetach okazuje się nieprawdą. Mikołaj właśnie wygrał proces z Faktem o zniesławienie i pisanie nieprawdy dlatego nie możemy oceniać jego jako człowieka tylko aktora, bo nie wiemy jak było naprawdę. A jak widać nie było tak jak opisują to gazety.