• Informacje na temat:

  najbliższego odcinka

Artykuły na temat: najbliższego odcinka
 • 500. odcinek "Świata według Kiepskich"!

  ..."Rubin", który to telewizor Kiepscy posiadali. - Dla Kiepskich telewizor jest oknem na świat i bardzo ważną rzeczą, więc tematyka pierwszego odcinka była nieprzypadkowa - wyjaśnia Aleksander(...) Paździoch, pan jest biały!" Na to Paździoch mu odpowiada: "Tak, ale to nie powód, żeby mi dokuczać!". Odpowiedź Paździocha jest puentą odcinka - podsumowuje Andrzej Grabowski. Najważniejsi są...

 • "Mali Giganci": Odcinek specjalny

  Już w najbliższą sobotę, 9 maja, ponownie zobaczymy dzieciaki ze wszystkich drużyn w wyjątkowym odcinku specjalnym "Małych Gigantów".

 • Ostatni odcinek "Prawa Agaty"

  Od pierwszego odcinka widzowie pokochali serial o perypetiach mecenas Agaty Przybysz. Przez siedem sezonów trzymaliśmy kciuki za bezkompromisową prawniczkę. Nadszedł jednak czas na rozstanie z uroczą bohaterką.

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Netflix: Premiera finałowego odcinka "Sense8". Powrót "Miejskich opowieści"

  Długo oczekiwana premiera finałowego rozdziału opowieści o Sensatach zadebiutuje 8 czerwca. Oprócz tego Netflix zapowiedział powstanie kolejnego sezonu "Miejskich opowieści" ("Tales of the City").

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Kalendarz emisji premierowych odcinków polskich seriali

  Zobaczcie serialowy rozkład jazdy na jesień!

 • TVP zawiesza emisję programu Jana Pospieszalskiego "Bliżej"

  Telewizja Polska zawiesiła program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" - dziennik "Fakt" poinformował na Twitterze. Gościem najbliższego odcinka miał być Paweł Kukiz.

 • Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali TVN

  - Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było - mówi o "Belle Epoque" Paweł Małaszyński grający główną rolę w nowej produkcji TVN - stacji, która jako pierwsza zaprezentowała nową ofertę programową na wiosnę 2017 roku.

 • Gordon Ramsay gościem siódmego odcinka programu "MasterChef"

  Gordon Ramsay - jeden z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie, restaurator, autor książek kucharskich. Bezkompromisowy, znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru. Jaki będzie dla uczestników polskiej edycji programu "MasterChef"? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 19 października o godzinie 20 w TVN.

Zdjęcia na temat: najbliższego odcinka
Wideo na temat: najbliższego odcinka
 • Barwy szczęścia - odcinek 1629.

  Podczas kolejnego spotkania Jan i Bella rozmawiają o swoich losach po wojnie i życiu w cieniu Holocaustu. Przed kamerą Pawła, Szuman wyznaje, że nigdy nie założył rodziny, bo nie potrafił wybaczyć i zrozumieć, dlaczego jego najbliższych spotkała tak wielka tragedia... Amelia zwraca się do Walerii, jako ekspertki w swataniu, z prośbą o znalezienie narzeczonej dla Bruna. Stefana boli ząb, ale panicznie boi się wizyty u dentysty. W końcu żona zabiera go do osiedlowego gabinetu dentystycznego...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1882.

  Od rana w Feel Good Radek, Carina, Górkowie i Amelia przygotowują Wigilię dla bezdomnych. Jako gwiazdy wieczoru występują Ula i Wolan. Agacie trudno zaakceptować perspektywę świąt bez najbliższych, nie może też liczyć na Pawła, który przesiaduje w montażowni. Na dodatek Pyrka znajduje w telefonie chłopaka roznegliżowane zdjęcie Marzeny. Z kolei Umińska, zdecydowana spędzić wieczór z Krzepińskim, zjawia się w jego domu. Z każdą chwilą narasta atmosfera grozy. W końcu sprowokowany pytaniami...

 • „Wojenne dziewczyny”: Odcinek 4.

  Marysia znów odwiedza Franza. Młody Niemiec budzi jej współczucie i pewną ciekawość. Podczas wizyty dowiaduje się, że jego ludzie przez najbliższe dni pilnują ciężarówek z bronią. Wspólny koncert przerywa wizyta esesmana Kirscha, przyjaciela rodziny Franza, zwyrodnialca i szaleńca, który jednak załatwił Franzowi bezpieczną służbę w Warszawie, więc ten musi się z nim liczyć. Kirsch zabiera Franza i Marysię na polowanie, to polowanie to strzelanie w getcie do Żydów, jak do zwierząt. Marysia...

Dyskusje na temat: najbliższego odcinka