• Informacje na temat:

  najbliższej edycji

Artykuły na temat: najbliższej edycji
 • Maria Sadowska nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"! Dlaczego?

  Skład jurorski w "The Voice of Poland" ulega ciągłym zmianom. W poprzedniej edycji z programem pożegnali się Marek Piekarczyk oraz Justyna Steczkowska. Ta druga nie wytrzymała ponoć narastającego(...) gwiazdą. Niestety, w kolejnej edycji Marii raczej już nie zobaczymy... "Okazuje się, że Sadowska ma zupełnie inne plany na najbliższą przyszłość! Maria, która jest absolwentką Łódzkiej Filmówki na...

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Mamy zdjęcia z ekskluzywnej sesji wszystkich uczestników najnowszej edycji!

  Już w najbliższy piątek 11 września w Polsacie zobaczymy pierwszy odcinek jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym pojawi się 11 nowych ponoć gwiazd. Mamy dla Was zdjęcia wszystkich par pochodzące z ekskluzywnej sesji promującej show. Kto z tego grona zdobędzie serca jurorów i publiczności i sięgnie po Kryształową Kulę? Macie swoich faworytów?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Rozenek będzie "czarnym koniem" 14. edycji "Tańca z gwiazdami"

  Małgorzata Rozenek (35 l.) jest obecnie największą gwiazdą TVN. Stacja chce, by celebrytka wzięła udział w nadchodzącej, 14. edycji "Tańca z gwiazdami".

 • W styczniu kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Zbliża się kolejna edycja przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć wybór siedmiu filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu.

 • Nadchodzi 11. edycja "Tańca z gwiazdami"

  Już w najbliższą niedzielę, 7 marca, zobaczymy pierwszy odcinek kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Zobacz, jak radzą sobie uczestnicy na parkiecie!

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

 • Będą kolejne edycje programów rozrywkowych

  W najbliższej przyszłości wciąż będziemy skazani na "Taniec z gwiazdami", "You Can Dance" i "Mam talent". Stacja TVN nie zamierza rezygnować z żadnego z tych programów. I nic dziwnego, oglądają je miliony widzów.

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

Zdjęcia na temat: najbliższej edycji
Wideo na temat: najbliższej edycji
 • Będzie 2. edycja reality show Natalii Siwiec?

  zmieniać w kolejnej. Pojawienie się nowych bohaterów uzależnia od tego, co wydarzy się w jej życiu podczas nagrań do nowej edycji.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Zobacz przedpremierowo!

  To już koniec tej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najbliższą sobotę okaże się, kto zostanie zwycięzcą popularnego show. Tym razem celebryci będą śpiewali m.in. w duetach. Zobaczcie przedpremierowo, jak poradziła sobie Natalia Szroeder i Michał Grobelny w piosence "Dumka na dwa serca"!

 • Wypełnić pustkę

  Chasydzi fascynują trudną do zrozumienia umiejętnością pogodzenia ortodoksyjnej tradycji z wymogami życia w nowoczesnym społeczeństwie izraelskim. "Wypełnić pustkę" zabiera widza w najintymniejszą przestrzeń chasydzkiej rodziny. Osiemnastoletnia Shira po śmierci starszej siostry musi od nowa szukać swojego miejsca w społeczności. Jej osobiste szczęście zależy całkowicie od umiejętności odnalezienia się w relacjach z najbliższymi, które tylko pozornie są ściśle sformalizowane przez religię i...